Yamaha XV 1100 Virago (1996)

Vlastník pravek
Vloženo 26.12.2019
Aktualizováno 6.7.2020

Splněný klukovský sen. Je to kráska, po které jsem koukal už delší dobu. A teď je konečně doma.

První dojmy - Zdravím všechny. Jelikož jsem na motorku sedl po dvaceti letech, kdy mé předchozí stroje byly pionýr a čz 175, tak dojmy z prvních jízd jsou super. Ze začátku jsem měl obavu z výkonu a váhy, ale každým ujetým kilometrem je to lepší. Krásně se vodí a jsem z ní nadšený. Další se uvidí během roku. Stále se seznamujeme, mám ji od září a najel sem jen 600km.

Doplňky na motorce - Na moto jsem nic osobně ještě neupravoval. Ale jsou namontované otevřené výfuky, přepákování, brašny, rolka a hodiny s teploměrem. V plánu mám přídavná avětla a nějaké drobnosti.

Tak zatím ze světel sešlo. Nicméně jsem opatřil origo štítek na hlavní světlo, držáček mobilu, novou rolku a ozdobné kryty zadní kyvky.

Tuto krásku jsem okukoval u svého strýčka již delší dobu. A když mi řekl, že ji prodá, nebylo co řešit. Za dva dny byla doma.
Zatím jsem moc nenajel, ale má krásný zvuk a super zátah. Vše zatím funguje jak má a jsem spokojen. I má drahá polovička za mnou je nadšená. Těch několik výletů bylo super, pohodová jízda..
6.7.2020
Už jsem se s motorčičkou spřátelil a užívám si výlety po šumavě. Nemá chybu.

CHANGIN
CHANGIN napsal 06.07.20 v 22:13 10b.

Krasavice. Moc dobrá volba.

žižala.
žižala. napsal 30.12.19 v 12:53 10b.

Dobrá volba.

Normik
Normik napsal 26.12.19 v 20:19 10b.