Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník JaRush
Vloženo 22.12.2019
Aktualizováno 8.8.2021

V-Stromka jsem tak nějak mezi ostatním motorkama míjel až dokud jsem ho spontánně jednoho dne koupil protože to byla prostě láska na první pohled.

Motorka koupena od FIRMA:RESTA racing (Holice)

Yamaha MT-07: Hodně zábavný dvouvál, ale na mých 186cm moc malá.

První dojmy - Jelikož jsem motorku koupil 28.listopadu ( ideální čas na koupení Moto, pokud se chcete trápit až do jara než konečně budete moc vyrazit:) nebyl moc čas se s ní pořádně poznat, ale po ujetých cca 500km v podzimním relativně příznivému počasí jsem doposud nespozoroval jedinou věc, která by mě na V-stromku nesedla.

Motorku bych doporučil pro - Kompromis silničního a cestovně/endurově zaměřeného motocyklu.

Doplňky na motorce - Vyšší plexi GIVI již nahradilo touring plexi Loster z eBay, které nehájí takový turbulence, já stačil ješte dodat ALU krytky páček Oxford s plast. blastery, centrální kufr GIVI monokey co kámošoj přebýval v garáži a origo kryt řetězu, který nebyl přítomen. Dále už taky za dlouhých zimních večerů přibyly padáky od RDmoto a pancéřový hadice Hel. Zvuková stránka nově vyladěna výfukem Mivv Oval Nerez.

Na recenzi je ještě stále málo kilometrů, ale letošní zima je prostě exkluzivní od nového roku minimálně každých 14dni se najde pár super dní na vyjíždku např. jako dnes 1.února a 15,5*C to je prostě sen, který nenechá klidného žádného motorkáře. Takže kilometry na tachometru vesele přibývají a brzo to dá i na nějaký výcuc zkušeností na recenzi?.

michalovicz
michalovicz napsal 26.03.21 v 21:05 10b.

ať slouží

jiřus69
jiřus69 napsal 25.01.20 v 11:20 10b.

Moc pěkný kousek sis vybral.
Tvá spokojenost ještě poroste
BTW moc pěkné a originální vánoční přání

biosák
biosák napsal 25.01.20 v 09:31 10b.

Krásný

Clint.
Clint. napsal 23.12.19 v 17:00 10b.

Máš se na co těšit Pěkný kousek, přeji krátkou zimu

LukášV650
LukášV650 napsal 23.12.19 v 12:09 10b.

Pěkný, budeš spokojen, hodně šťastných kilometrů. ;)