Suzuki DL 1000 V-Strom (2002)

Vlastník Rbs
Vloženo 21.12.2019
Aktualizováno 21.12.2019

Hned po prvním svezení jsem byl unešený a bylo rozhodnuto.

Motorka koupena od FIRMA:Automotospeed (Češnovice) - Supr přístup, zkušební jízda bez problémů, ochota se domluvit.

Cagiva Navigator 1000: Nesehnal jsem.
Honda XL 1000V Varadero: Nevím, nějak mi nesedla do ruky.

První dojmy - Po všech motorkách co jsem kdy měl, to byl docela velký a těžký stroj. Chtělo to si trochu zvyknout. Hlavně na velké véčko. Vše ale fungovalo a po pár kilometrech byl pocit obrovské motorky pryč. A dalo se na ní jezdit daleko, daleko... Bez toho aby vás všechno bolelo.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo chce spolehlivou, pohodlnou, dostatečně silnou a na servis nenáročnou motorku, se kterou se dá ujet spousta kilometrů.

Doplňky na motorce - Padací rámy Givi, vyhřívané rukojeti, nosiče a kufry, tuningové plexi MRA, zásuvka 12v, cnc páčky

Po ježdění po lese, polích, loukách a okolo komína jsem chtěl něco, s čím se můžu pustit i někam dál. Třeba i na dovolenou ve dvou. Takže V strom. Máme se stromem najeto více než 60 000 km. Třikrát jsem s ním byl na dovolené, plně naložený s batužkem. Musím říct, že když člověk není vyloženě terénní a offroadový nadšenec, tak je to téměř ideální motorka na poklidné cestování ve dvou. Motor má dostatek síly, pracuje spolehlivě už od poměrně nízkých otáček, rám supr tuhý, kapotáže dobře chrání jezdce před nepřízní počasí, sedlo pohodlné i pro dva, a se třemi kufry a tankvakem poskytuje i dost místa na zbalení se na dost dlouhý výlet. Na motorce se dá jezdit i poměrně svižně, ale kvůli tomu si ji asi moc lidí nekoupí. Je to podle mě výborně vyrobený hltač kilometrů, se kterým se budete dobře cítit jak na okresce, tak i na dálnici. I když se řadí mezi endura, tak s tím terénem to moc slavné není. Nějaká ta nezpevněná, anebo polní cesta, to ještě jo, ale víc už asi moc ne. Mám se stromem jen ty nejlepší zkušenosti. I co se týče servisu a dostupnosti dílů, tak žádný problém.

LukášV650
LukášV650 napsal 23.12.19 v 22:46 10b.

Pěkná recenze i motorka, tak ať slouží a hodně šťastných kilometrů, kolego.