journeyman_brezen

Yamaha XT 660 Z Tenere (2016)

Vlastník motoboja
Vloženo 17.12.2019
Aktualizováno 27.3.2020

Universál, jednoduchá, osvědčený motor a strašně se mi líbí.

Motorka koupena od Yamaha Italie

První dojmy - Přivezli jsme ji z Itálie na prodej, párkrát se na ni svezl a bylo jasno, prostě si ji nechám.

Motorku bych doporučil pro - Na naše silnice to je ideální moto, myslím okrsky, šotoliny, lesní cesty atd., ten kdo jezdí převážně dálnice, tak ať si koupí něco jiného.

Doplňky na motorce - Doplňky: vyhřívané rukojeti originál, horní plotna Givi chci prodat, takže kdyby měl někdo zájem...
Březen/2020.
Vyrobil jsem si padáky, kryt pod motor, rozšířil stupačky, vyměnil výfuky za jeden Exan s homologací, uspořil váhu min. pět kilo, vzniklo místo na předělání kastlíku, vyndal jsem ABS a mám spousta místa na nářadí, pajcry, atd... Viz. nové foto.

Na to že to je jednobuch se chová motor pocitově jako dvouvál, vibrace minimální, 130 km/h to jede úplně v pohodě a vic na cestování nepotřebuju, s mojí výškou 169cm nemám žádný problém, ovladatelnost skvělá, co mi vadí je úložný prostor, ten není skoro žádný a ABS, to bych nejraději vyndal, nebo udělám vypínací, protože na lesní cestě to prostě nezastaví.
Na silnici se skvěle ovládá, v terénu zatím nevím, jel jsem jen nějaké šotoliny, kde nebyl problém na silničních pneu, ale enduro pneu určitě nazuji a pak se uvidí.
Posez mi vyhovuje, hned sedla do ruky, jinak určitě vyměním páčky, ty origo jsou strašně dlouhý a spojková se nedá štelovat na mé krátké prsty.
Čeká mě výroba alu krytu motoru, výměna výfuku, objednal jsem homologovaný Exan, sice origo vyfuky vypadají dobře, ale jsou zbytečně těžký, takže bude jen jeden a udělám si nějaký kaslík, až to bude hotové přidám foto. Už na ní pracuji...

Czendura
Czendura napsal 22.12.19 v 00:09 10b.

Pěkná Mašinka, s tím ABS a tak jak jsi to naspal se hodně s tebou shodnu, plánuji časem taky něco takového ... a jsem rád, že jsem našel konečně svoje identické dvojče

sandoš
sandoš napsal 21.12.19 v 22:23 5b.

Za mě super motorka do každodenního provozu a po práci fofrem do polí a na lesňačku. Dobřes vybral.

intercars_shark_metro
Objednat reklamu