Ducati SuperSport (2019)

Vlastník Milanek13
Vloženo 15.12.2019
Aktualizováno 19.8.2022

Vloženo: 17.07.2020, Uskutečněno: 17.07.2020, Stav tachometru: 9213 km, Zhlédnuto: 12x

Ráno po probuzení byla nálada mizerná ,protože jsem vykoukl z okna a viděl černé mraky a silný déšť nám bubnoval na střechu. V 7:33hod jsme měli s klukama sraz na dálnici na pumpě , tak jsem se s pomocí manželky nasoukal do nepromoku a s očekáváním celodenního deště lehce otrávený vyrazil směr Most. Cca od Lovosic déšť ustával a začalo se ukazovat i sluníčko , takže naděje na suchý okruh trochu narostla. Na okruh jsme dorazili před 9:00hod a asfalt byl už téměř suchý.Po hodině teorie v učebně jsme vylezli ven , kde najednou bylo absolutně ideální počasí na ježdění . Sluníčko a cca 20st.. První 2 hodiny jsme trénovali pod vedením fajn instruktorů na trati místního polygonu , který se mi líbil víc než v Brně ,kde jsem jezdil loni.Ve 12hod jsem dali dobrý oběd a hlavně pořádně doplnili tekutiny . Během oběda začalo zase lehce pršet ,tak to bylo před ježděním na velkém okruhu s počasím trochu napínavé. Naštěstí déšť po cca 10minutách ustal a opět vylezlo sluníčko ,které vodu velmi rychle odpařilo. Za ideálních podmínek jsme strávili na velkém okruhu 60minut prakticky jenom s jednou krátkou zastávkou v boxech . Ježdění ve velmi svižném tempu za zkušeným instruktorem mě zase posunulo o dost dál a moc se těším za 3 týdny opět do Mostu na Ducati den , kde už mám rezervované 3 x 20min jízdu. Motorka na čerstvě obutých Mitaskách fungovala skvěle ,takže jediný slabší článek byl pilot , který nemá pořádnou kondici . Tak asi v půlce cesty domů začalo velmi silně pršet ,takže jsme se narychlo někde v lesíku soukali do nepromoku. Domů jsem dorazil promočený ,unavený ,ale šťastný jak nám to pěkně vyšlo

Pero2709 (2) napsal 19.07.2020 v 17:38

tak jste si to nakonec užili i přes špatné počasí .. hlavní je že jste dorazili v pořádku ... uvidíme jak to s počasím dopadne na DUCATI den .. doufám že to bude bez deště jinak bude velká legrace teda ...

elvis78 (133) napsal 19.07.2020 v 13:43

nic pro mě

DejvGSR (52) napsal 18.07.2020 v 07:36

Pěkné poježdění, hlavně že jste si to užili a ve zdraví dorazili. Taky bych se měl už vypravit na okruh, dlouho jsem tam nebyl.

1 reakce

Milanek13
Milanek13 18.07.2020 v 07:43

5.8.je v Mostě Ducati den , tak můžeš zavzpominat na staré časy s 848.

NiLu (127) napsal 17.07.2020 v 21:20

Každá zkušenost na okruhu se počítá, super!

KrtekBazi (2) napsal 17.07.2020 v 19:43

Tak se vám to nakonec povedlo bez deště.Takže jste měli super den,

• Slovinsko 2022

Po loňské rychlé návštěvě Slovinska, jsme letos v již tradičním termínu vyrazili prozkoumat krásy této země trochu podrobněji. Navštívili jsem postupně národní park Triglav , jezera Bohinj a Bled a také sportovní areál P

Typ: Dovolená
    Vloženo: 06.07.2022
    Uskutečněno: 06.07.2022
  • Otevření sezóny 2022

Toto pondělí mi dovezli z Rossomoto motocykl po servisní prohlídce, ale přes týden nebyl čas vyrazit ,tak na první letošní kilometry došlo až dneska. Když jsem ráno vstal a viděl na teploměru -2 st , tak jsem si nebyl

Vloženo: 20.03.2022
    Uskutečněno: 20.03.2022
    Tachometr: 19770km
  • Bilance sezóny 2021

Letos jsem tady toho moc nenapsal ,tak alespoň lehká bilance této opět lehce Covidně podivné sezóny. Na Supersportu jsem najel pohodových i rychlejších 8000km a mám ho stále moc rád ,takže o nějaké výměně zatím vůbec ne

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.10.2021