Suzuki Address 110 (2019)

Vlastník Kabčo
Vloženo 13.12.2019
Aktualizováno 13.12.2019

Motorku chceš, skútr potrebuješ.

Benelli TNT 125: Úplne som na ňu zabudol :P
Honda Vision 110: V honde mali zatvorené
SYM Crui300i: Suzuki je na skúšku, či ma bude skúter baviť, ak áno tak pôjdem do SYMu

První dojmy - Skoro som hodil držku keď som sa bozabudol že je to automat a nieje tam spojka.Nejde to, je to maličké, je to sranda. Po 2tisíc km na tom jazdím ako úplny čurák, netreba ani supermoto.

Motorku bych doporučil pro - Malý skútr pro menší lidi.

Doplňky na motorce - Kufor 30L nejaká no name značka

Chcel som jednoduchý skútrik s rovnou podlahou alebo 125cc motorku. S predajne som išiel s poriadným rohlíkom v helme, aj keď je to len 110cc je to strašná sranda, sedí sa na tom ako na hajzli, fučí na gule a na kolená ale baví ma to. Malý delník na nákupy, namiesto auta cez leto super. Jednoduchá mašinka, celkom dosť sa do neho zmestí, integrálka Sko sa vojde v pohode, akúrát som si všimol z boku ošúchané plexi, tak si nosím aj vak na hemu a je po probléme. Dokúpený kufrík 30l a auto zapadá prachom.
Skúter váži 98 kíl, ovládateľnosť ako na kolobežke, spotreba asi 2,5 litru, rovná podlaha na tašku, pod sedlom dosť miesta, nakopávačka keby zradila baterka, pod riadidlami dva odkladacie priestory, plechovka pivka sa zmestí do oboch. Toto mi bohate stačí na vozenie po meste. Kúpené ako nové, hlavne ako riešenie na kolóny a už som sa úplne vyprdol na auto. Ak niekto išiel trasu na Žilinu s CZ strany tak asi pochopí tie kolóny. Užívam si to keď su plné cesty, medzi autami sa kľučkuje parádne
Akceleruje dosť svižne do tých 70km/h, potom mu trošku pomôžem a prikrčím sa kám to nedá na 90, nieje problém ísť aj 100-110, ak ako veterný štít použijem kamióm
Nečakal som že ma skúter tak začne baviť, na veľkej moto jazdím dlhšie trasy a toto vyplnilo dieru na jazdu po okolí.
Moc to teda nebrzdí, treba riadne zobrať za obe páčky.

Kabčo
Kabčo napsal 27.12.20 v 12:31

Jako, bral som adress a nie hondu vision kvôli nakopávačke, teraz po mojej odbornej montáži USB zásuvky bola baterka KO a nakopávačka asi len na parádu, kedže sa nedal nakopnúť ... ale tak čo už, aj tak si ho nechám

callowsick
callowsick napsal 20.12.19 v 10:41 10b.

dobrá volba,
Address je sice papírově outsider, ale jakmile na tom jedeš, jsou všechny čísla z papíru naprosto nedpostatný

Kabčo
Kabčo napsal 13.12.19 v 11:31

Duster93 vidím že máš NCčko, nj baví, niekedy je to nezáživné ale to bude aj tým výkonom. Nad NC som tiež uvažoval, teraz mám 2 motorky a skúter, pomaly prichádzam na to čo je pre mňa najlepšie na každý deň, praktické keďže nemám ani nechcem auto, aj na výlet a tak podobne. Aby som neskončil aj ja u NC. Musím si poskúšať čo mi najviac zapasuje, nezruinuje a ostanem u toho

Duster93
Duster93 napsal 13.12.19 v 11:06 10b.

Pokud Tě skútr baví a začínáš uvažovat o silnějším, jdi do toho. Sám jsem to udělal a nelituji toho. . Na delší cestování mám samozřejmě motorku