Beta Xtrainer (2019)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

VLKFM
VLKFM napsal 15.01.23 v 08:09

Tak už taky drandím a hned ta zima lépe utíká.

VLKFM
VLKFM napsal 21.11.22 v 13:29 10b.

Výborná volba nechceš ji prodat?

aikon1
aikon1 napsal 19.01.22 v 20:15 10b.

Krásně si to shrnul a je moc fajn, ze si nezapomněl na výročí a manželka dostala krásný dárek Jinak i část pro ekology mě velmi pobavila. Ať ti dělá radost - mám obavu, ze i já tímto směrem začínám směřovat, aby mi ta zima lépe utíkala

zelinar22
zelinar22 napsal 23.11.21 v 10:54 10b.

Super. Napiš jak jsi spokojený s odstupem času? Taky oni uvažuju. Díky

Vlnič
Vlnič napsal 05.04.21 v 13:36 10b.

nádherná motorka a zřejmě taky super hračka.
čím dál víc koukám po těchle lehčích motorkách a menších kubatůrách, ale velké se nějak zatím nechci vzdát a čas a peníze na víc mašin prostě nějak nemám, ale tohle se mi líbí teda zatraceně
dobrej popis

sasos69
sasos69 napsal 14.02.21 v 22:32 10b.

Paradny stroj nielen pre zaciatocnika. Na 2019 som si natrhol stehenny sval a podvrtol rameno a na 2020 som si zlomil stehennu kost. Nech sluzi

momo71sk
momo71sk napsal 13.12.20 v 16:57

Tak toto áno. Táto Betka sa mi páči. Niečo ľahké obratné do blata.
Skvelá recenzia
Je vidno, že Ťa motorka a blato baví.
Úprimne závidím.

Maraxtz
Maraxtz napsal 06.09.20 v 08:13 10b.

Je nádherná jak je to s olejema? Vlastním ted Betu 450 a furt abych měnil olej

JoJéňa
JoJéňa napsal 21.01.20 v 11:28 10b.

Taky do toho jdu ;) jen si musím počkat na narozeniny říká žena takže mam do června čas ale půjdu do 2O2O libí se mě více barevné provedení ;)... ale je to také tím že mě to kamarád odepíše takže nová vyjde na 143 ;) cože je super za motorku v krabici :) už se nato taky těším do teď jsem měl 4T starou ktm akorát jsem se trápil tak uvidím co jak budu spokojeny s tím to ;)

Mann
Mann napsal 09.01.20 v 21:11 10b.

po řečtení tvého romantického popisu jsem najednou získal ke křovinořezům velké sympatie Ať ti to vesele řeže po povrchu zemském

Normik
Normik napsal 13.12.19 v 14:33 10b.

Super

Sally06
Sally06 napsal 13.12.19 v 08:33

Parádní popisek gratulace, je to fakt nádherné, když je to nové!!! čistá radost v začátcích je to nejlepší, tak si to užívej plnými doušky. Po roce nebo dvou zjistíš přesně, kterému odvětví endura se chceš věnovat Jen nezapomenout kontrolovat olej v nádobce! A lít tam jen ten kterej tam být může. Ne každej se může lít do oilmasteru pozor. A co v manuálu nevyčteš je to, že každá nová motorka (pokud chceš ať ti všechno vydrží déle) by se měla rozebrat a promazat! Hlavně přepákování, kyvka a krček. Bude to suché jako pepř...

hofi01
hofi01 napsal 13.12.19 v 05:36 10b.

Super popis před rokem jsem to měl podobně, po letech ježdění na cendurech jsem se rozhodl doplnit motopark o opravdové enduro, nakonec vyhrála jetá Beta RR 430.. a teď chceme pořídit pro ženu Xtrainera, přece jenom je ještě o pár kilo lehčí, nižší a jak píšeš i ty, měl by být vhodný i pro začátečníky tak ať slouží

mRKEF
mRKEF napsal 12.12.19 v 11:54

Pěkný stroj. Taky byl /je v hledáčku. Ale občasné cesty do offu celkem dost kompenzuji i asfaltem a tak se mi zatím zda ideální to crf /Wrr.

JA-NE
JA-NE napsal 12.12.19 v 08:37

vyborna volba

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 11.12.19 v 06:06 10b.

vozil som sa na nej, naozaj super motorka, hlavne pre zaciatocnikov

DejvGSR
DejvGSR napsal 10.12.19 v 05:55 10b.

Pěkná holka. Původně jsem o ní také uvažoval, když jsem prodal CRF 250 L. Je to přeci jen už enduro se vším všudy. Nakonec jsem zůstal opět u Hondy, ale to sem nepatří. Přeji hodně zážitků při blbnutí v terénu a hledání nových obzorů. Také minimum nepříjemných setkání při přeci jen nelegální činnosti.