renocar_unor

Yamaha XT1200Z Super Tenere (2014)

Vlastník wp_thunder
Vloženo 7.12.2019
Aktualizováno 7.12.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

dundee5
dundee5 napsal 01.06.20 v 17:17 10b.

Moc pěkná, ať dělá jen radost!

jarykurejs
jarykurejs napsal 13.12.19 v 08:25

Ahoj Martine vypadá krásně,přeju ti mnoha šťastných kilometrů v novém roce a doufám že spolu uděláme nejakej malej vejlet.PS:Jeste jednou děkuji za tvého Capa mám tu motorku strasne moc rád.

Jenik789
Jenik789 napsal 11.12.19 v 14:28 10b.

Pekne jsi ji dal do poradku

wp_thunder
wp_thunder napsal 11.12.19 v 07:06

to delfuegos: Kupovat bouranou motorku a otázka proč... Za vším hledej finance ano velice rád bych měl moto novou nebo v super stavu ale prostě na to nebylo. Tahle Tenerka ve finále pořád s cenou vyšla levněji než by ji člověk normálně koupil. Ano byl to risk, ano klepal jsem se aby to klaplo a věř že hodně. Zejm dokud jsem neměl verdikt ohledně rámu. Druhá věc je že u této motorky se nemusím bát, že někdo stáčel kilometry a maskoval něco jen aby ji prodal... Tak jak byla zbořená byla i dovezená tudíž přesně vím vše co a jak a vím, jak to bylo opravený a vím, že se nemusím bát. Taky vím že v celkový ceně je i běžnej údržbovej servis a moto je komplet připravená se vším všudy. Nešel bych do bouraný za každou cenu, ale v tomto případě to vypadalo že to ekonomicky vyjde... Dost pomohlo i to, že kamarád co mi ji prodával k tomu už rovnou sehnal jiný přední kolo a blatník a druhej kamarád co ji opravoval měl na skladě ty vidle po zákazníkovi co si je objednal a nakonec nevzal...Hodně šťastných kilometrů. Martin

kovani.prazak
kovani.prazak napsal 10.12.19 v 23:39 10b.

přeji ti hodně š%tastných kilometrů . Mám ji taky a nemohu si vynachválit. Zbyněk

delfuegos
delfuegos napsal 10.12.19 v 20:27 10b.

Moto super také vlastním ,nerozumím jedné věci proc kupovat bouranou motorku a pak do toho vrazet hromadu peněz ?

chipman
chipman napsal 10.12.19 v 18:01 10b.

paradni motorka taky uvazuju o koupi.Preji hodne stastnych kilometru!

Milošš
Milošš napsal 09.12.19 v 18:07 10b.

Dobrá volba, já bych také neměnil. S tím úložným prostorem a zrcátky máš naprostou pravdu. Něco málo se pod sedačku vejde, lékárna a základní nářadí. Docela velký "prostor" nám pod nosičem horního kufru.
No v každém případě ti přeju spoustu zážitků a kilometrů bez nehod.

Atrotoxin
Atrotoxin napsal 09.12.19 v 17:21 10b.

Jsem sice úchyl na černou barvu ,ale ta modrá je úžasná. Za mě super volba

JuraPaces
JuraPaces napsal 09.12.19 v 11:55 10b.

Zdravím a přeju hodně spokojených kilometrů po opravě. Dost by mě zajímalo na kolik tě vyšli ty šavle. Jinak, uvažuju podobným způsobem. Jezdím 10 let na Varanovi a přesto,že si nevybavuju žádej problém, asi bych ho vyměnil. Tenerko jsem ze začátku přehlížel, ale začíná mě čím dál víc zajímat.

callowsick
callowsick napsal 08.12.19 v 20:28 10b.

Fasces
Fasces napsal 07.12.19 v 13:27 10b.

Tak konečně je tady , přeji hodně kilometrů v sedle.

context
context napsal 07.12.19 v 11:40 10b.

Krásná tenérka, přeji hodně najetých km bez nehod a krátkou zimu

31081
31081 napsal 07.12.19 v 09:46 10b.