Yamaha XVS 650 DragStar (2000)

Vlastník MMartin1991
Vloženo 3.12.2019
Aktualizováno 16.4.2021

Pre niekoho kto sa chce kochať prírodou dostačujúce .)

Yamaha XV 750 Virago: V prípade malého kapitálu bolo druhá možnosť osekaná verzia cruisera. Ale kapitál bol dobrý

První dojmy - Môj prvý stroj. Prvých cca 1000m strach a rešpekt, predsa len z vodičáku hneď na toto, žiadna babeta ako v??šina. hneď porádny stroj. Ale potom, už len slasť. Na svoju váhu cca 230 kg, skvelá ovládatelnosť, akcelerácia dostačujúca, manévrovanie super. Zatial nemám čo vytknúť .)

Motorku bych doporučil pro - Neviem či to je pravda, možno mne to vyhovuje a iným nemusí ale pre začiatočníka ako ja ktorý na moto nikdy predtím nesedeli je to dobrá volba

Doplňky na motorce - padáky, bočné brašne, plexi, prídavné blinkre a obrysové svetlá, Usb nabíjanie s vypínačom,

Síce je to japonská napodobnenina Harley Davidson ale je to cruiser. Porádny stroj.
Vždy ma to ťahalo k cruiserom, žiadna rýchlosť, kolená pri klopení na zemi, jednoducho sloboda. Viac nepotrebujem.
Po cca 5000 najazdených km nemám čo vytknúť, jazda - za mňa spokojnosť, motor krásne sprevodovaný, v meste na 4 krásne ťahá ale vysoké rýchlosti nie sú ono.
Brzdy dostačujúce, ale ešte jeden brzdový kotúč vpredu by nebol na škodu.
Podvozok dobrý, skôr cesty na zabitie.
Ovladatelnosť taká jaký je stroj, niektoré zákruty dajú zabrať, ale spokojnosť.
Odskúšané aj s ladvinkou, ani som nevedel že niekoho zo sebou mám. akcelerácia sa tuším ani nezmenila. Spotreba, nooo, je to karbec a 20 rokov starý stroj, žiadna stríkačka ale spokojnosť. Na nádrž cca 300 km v pohode.

2020
Nová Batéria
2021
Nové pneu

MMartin1991
MMartin1991 napsal 04.12.19 v 18:23

Žížalo dík

žižala.
žižala. napsal 04.12.19 v 16:07 10b.

Supr kousek.

MMartin1991
MMartin1991 napsal 03.12.19 v 20:56

Jo vím že malý, prvá sezóna, možno pujdem do večšího. Ď Pabli

Pabli
Pabli napsal 03.12.19 v 20:36 10b.

Pekný malý cruiser. Na pezinsku babu tiež stačí a netreba drať kolená. Na to sú iné stroje. Užívaj si draka a veľa pohodovych km.