Yamaha XVS 650 DragStar (2000)

Vlastník MMartin1991
Vloženo 3.12.2019
Aktualizováno 9.12.2019

Na pomalé poprdkávaní po ceste jak stvorená

Yamaha XV 750 Virago: netahalo ma to k nej, drak je masívnejší, porádny stroj.

První dojmy - Prvé dojmy? 230 kg, zrejme sa s ňou bude ťažko manipulovať ale akonáhle sa rozjede, váha vobec nieje znať. trocha boli aj obavy či to nieje pre začiatočníka silný stroj, ale som nadmieru spokojný. Výkon dostatočný, akcelerácia dobrá na tak malý objem, váha super, ... Spokojnosť

Motorku bych doporučil pro - Neviem či to je pravda, možno mne to vyhovuje a iným nemusí ale pre začiatočníka ako ja ktorý na moto nikdy predtím nesedeli je to dobrá volba

Doplňky na motorce - padáky, bočné brašne, plexi

Prečo som si ju vybral?
Už odmala sa mi cruisery hodne lubili. Verím že káždá mašina má svoju dušu, ale duša draka, ... našli sme sa. Aj čo sa týka štýlu oblékaní
Skusenosti s jazdou, nadmieru spokojný. Zákrutý klopí pekne, samozrejme, pezinská baba je už hodne velký oriešok ale dá sa.
Motor, perfektne sprevodovaný, ťah na jedného dostatočný, vo dvoch dám potom vedeť .) Brzdy dobré. Ustáli aj núdzové zastavenie, keby nie, už tu nejsom.
Ovládanie, je to cruiser. Športovka je určite iná.
Úložný priestor pod sedačkou na to jak je malý napchal sem tam hodne a + brašne riešia zvyšok .)
Spotreba krásnych 5l/100km.
Servis doma sám, čo ušetrím miniem na benzíne. :D
Poruchy zatím žádne.
Na začiatok skvelý stroj

MMartin1991
MMartin1991 napsal 04.12.19 v 18:23

Žížalo dík

žižala.
žižala. napsal 04.12.19 v 16:07 10b.

Supr kousek.

MMartin1991
MMartin1991 napsal 03.12.19 v 20:56

Jo vím že malý, prvá sezóna, možno pujdem do večšího. Ď Pabli

Pabli
Pabli napsal 03.12.19 v 20:36 10b.

Pekný malý cruiser. Na pezinsku babu tiež stačí a netreba drať kolená. Na to sú iné stroje. Užívaj si draka a veľa pohodovych km.