Royal Enfield Continental GT (2017)

Vlastník RAK
Vloženo 3.12.2019
Aktualizováno 3.12.2019

krásná klasika ,dnešním pohledem café racer značky s letitou tradicí

Motorka koupena od SRN

Benelli Imperiale 400: Přesto,že oficiální dealer sliboval že bude na trhu do května nestalo se tak a komunikace s ním veškerá žádná

První dojmy - -proboha co jsem si to na stará kolena vlastně pořídil ??? -proti všemu na čem jsem jezdil něco zcela jiného -je to ale velká zábava -

Motorku bych doporučil pro - pro toho kdo se chce jízdou bavit a nepotřebuje k tomu rychlosti nad 140 km

Proč právě GT ? Protože je krásne a nemá žádnou "zbytečnost navíc klasický syrový stroj.j.Najeto zatím 2.000 km.Spolujezdec tu nemá místo nakonec ani stupačky.Úložný prostor jedna velká nula.Spotřebu tu neřeším.Na cestování rozhodně není ,ale na jízdu kolem domu rozhodně ano a navíc všude budí pozornost.Nejlíp se cítí na okreskách s dobrým povrchem dálnici dá ale pro tuhle motorku to rozhodně není to pravé.Brzdy na její výkon určitě postačující.Pohled do zrcátek se zvětšující rychlostí vibrují a klepou se jak drahý pes.

Targus
Targus napsal 10.12.19 v 12:39 10b.

No dědku, kdy bys chtěl dělat hovadiny, když ne na stará kolena?

Přece zamlada nemůžeš před babami veřejně přiznat, že seš cvok!!!

Ostatně, já žádnou hovadinu nevidím. Jenom hezkou motku.
Co hezkou, krasavici!!!

Takže na svá stará kolena kašli a jezdi, jak jen můžeš.
To ti přeje polodědek.

SV-DR
SV-DR napsal 10.12.19 v 10:59 10b.

Krásavica !
Jednoválcový vzduchom chladený buchar je technicky možno pravek , ale práve tu sú korene motorkárčenia
Nemusíš nikomu nič dokazovať ako mlaďasi , ani jazdiť 180 aby si mal zážitok , stačí trocha slniečka a pár pekných zákrut bez áut ...

SLAY
SLAY napsal 04.12.19 v 22:16 10b.

udělal jsi dobře

šupák14
šupák14 napsal 04.12.19 v 19:42 10b.

Krása!

Milan1963
Milan1963 napsal 04.12.19 v 15:50 10b.

Parádní !