renocar_unor

Royal Enfield Continental GT (2017)

Vlastník RAK
Vloženo 3.12.2019
Aktualizováno 8.5.2022

krásná klasika ,dnešním pohledem café racer značky s letitou tradicí

Motorka koupena od SRN

Benelli Imperiale 400: Přesto,že oficiální dealer sliboval že bude na trhu do května nestalo se tak a komunikace s ním veškerá žádná

První dojmy - -proboha co jsem si to na stará kolena vlastně pořídil ??? -proti všemu na čem jsem jezdil něco zcela jiného -je to ale velká zábava -

Motorku bych doporučil pro - pro toho kdo se chce jízdou bavit a nepotřebuje k tomu rychlosti nad 130 km

Doplňky na motorce - výfuk respektive koncovka od M Style

Proč právě GT ? Protože je krásne a nemá žádnou "zbytečnost navíc klasický syrový stroj.j.Najeto zatím 2.000 km.Spolujezdec tu nemá místo nakonec ani stupačky.Úložný prostor jedna velká nula.Spotřebu tu neřeším.Na cestování rozhodně není ,ale na jízdu kolem domu rozhodně ano a navíc všude budí pozornost.Nejlíp se cítí na okreskách s dobrým povrchem dálnici dá ale pro tuhle motorku to rozhodně není to pravé.Brzdy na její výkon určitě postačující.Pohled do zrcátek se zvětšující rychlostí vibrují a klepou se jak drahý pes.
Vibrace zrcátek vyřešeny ač jsem tomu moc nevěřil že to pomůže koupil jsem antivibrační nástavce a ono to opravdu FUNGUJE - už vidím kdo jede za mnou :)
Tak pro letošek dostalo GT laděný výfuk od M-Style no a teď to má opravdu řádný zvuk moto ještě není vidět ,ale už je slyšet :)

Raisto01
Raisto01 napsal 01.02.24 v 19:22 10b.

Perfektní, kdybych tak na ni jednou taky lítal v tvých letech

Klátínek
Klátínek napsal 15.01.23 v 18:21 10b.

Krutá krása

Kire640
Kire640 napsal 03.04.20 v 15:18

Mo hezká motorka

Guzo
Guzo napsal 05.01.20 v 10:06 10b.

Ja by som sa bál na takejto motorke aj previezť. Lebo viem,že by som ju potom strašne chcel .
Je pre mňa povzbudzujúce ,keď Ťa v Tvojom veku vidím ešte v sedle .

bruttopyr
bruttopyr napsal 02.01.20 v 22:52 10b.

Hezká!
A na vyčištění hlavy 200 koní nepotřebuješ...