Honda GL1800 GoldWing (2009)

Vlastník Varo
Vloženo 27.11.2019
Aktualizováno 5.12.2019

Není to o tom, že máte nejkrásnější, největší, nejspolehlivější a nejpohodlnější motorku, ale že to je váš mazlík, který každého přivede jak do varu, tak do pohody a vzbuzuje vaše emoce na maximum.

Motorka koupena od Radek Pokora - ProGoldwing

První dojmy - Přirovnal bych GL1800 k sršni - prostě predátor v hmyzím světě - klidná, vyrovnaná, pohodová bestie, vědoma si své jedinečnosti, která umí zatopit, když se jí zachce a udělat pořádný rozruch v úlu. Je to absolutní vrchol cesťáka - jedinečnost, hravost, síla, rychlost, bytelnost, majestátnost, spolehlivost, pohodlí, charisma, bezpečnost.

Motorku bych doporučil pro - Tomu, kdo přemýšlí a váhá nad pořízením Goldwingu – jděte do toho !!!

Doplňky na motorce - Nekonečný příběh :)

Již jsem se ztratil ve světě GW a už asi tam zůstanu. Kdo nepoznal, nepochopí.
Nepatřím mezi ortodoxní motorkáře, ale rád jezdím hlavně na pohodu a delší cesty po ČR. Moc se mi líbí atmosféra na motorkářských srazech, ale raději jezdím sám, nebo s kamarádem, který má stále méně času na ježdění, tak se ze mne stává samotářský kochač.
To byl hlavní důvod, proč jsem vybíral něco na pohodlí, jistotu a dálky.
V minulosti jsem pár let jezdil na Varaderu XL1000V, potom na Goldwingu GL1500, s kterým jsem se moc těžko loučil, protože jsem byl s ním velice spokojený.

Pouze mé subjektivní poznatky:
Honda Goldwing vs. HD – přirozený (lepší) posed – nebolí záda, kultivovanější motor – větší zátah, lepší ovladatelnost stroje za jízdy – intuitivní ovladače blinkrů a světel, lepší odvod tepla od motoru – kapotáž s větracími průduchy.
Honda Goldwing GL1800 vs GL1500 – vše, co mi chybělo u GL1500, má: lepší brzdy vyšší výkon – super zátah, nekroutí se, ještě lépe ovladatelnější a přítulnější a více odpouští chyby řidiče.

koudykv
koudykv napsal 17.05.21 v 10:38 10b.

Moc pěkná, přeji hodně šťastných km, třeba se někde potkáme...

yventure
yventure napsal 21.07.20 v 08:16 10b.

Hezký černoch.O těch přídavných světlech pod hlavnímy také přemýšlím

nekarlos
nekarlos napsal 13.02.20 v 14:22 10b.

Guga
Guga napsal 28.11.19 v 17:49 10b.

Nádhernej šelmostroj

mr-norris
mr-norris napsal 27.11.19 v 22:48 10b.

Skvelý liek na blbú náladu, už aby bolo po zime a prišli slnečné dni ako na fotkách