Honda VTX 1800 (2003)

Vlastník 1Bandit
Vloženo 26.11.2019
Aktualizováno 19.8.2020

Je to krásný parník plný emocí,pro mne to je splněný sen takže moje hodnocení berte s rezervou.

Suzuki M1800 IntruderR: VTX je dle mého pohodlnější a má levnější pneu,hlavně zadní

První dojmy - Rozhodoval jsem se buďto VTX nebo Introš M1800R.Vtx je mohem pohodlnější a to hlavně díky vysokém profilu zadní pneu oproti Suzuki. Mám ji krátce ale zatim maximální spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - VTX je pohodlný stroj,chce to určitě zkušenosti z lehčích moto ale to hlavní když ji miluješ není co řešit :-)

Doplňky na motorce - Brašny

Po dlouhém hledání jsem našel VTX v originálním stavu bez úprav,je to verze USA ale vše zapsané v Tp takže na STK není problém.Nechtěl jsem žádné laďáky ani otevřené sání,i originál výfuk má hezký zvuk.Hlavně jsem nechtěl ráno štvát sousedy když se pojedu porojet.
Váha stroje je opravdu znát hlavně při manipulaci na místě ale jak se rozjede tak je pohodlná a posaz příjemný.Neustálé stížnosti na slabé brzdy zatim potvrdit nemohu,prostě člověk musí svoji motorku znát a nepřecenit se. Takhle těžké motorky většinou dá práci zastavit a je potřeba si to uvědomit při každé jízdě.Za mě 100%splnila očekávaní a už se těším na jaro.

1Bandit
1Bandit napsal 06.12.19 v 16:02

Dík moc všem za kladné komenty už se těším na jaro abych mazlika provětral.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 06.12.19 v 15:15

ok stroj, tak užívej.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 06.12.19 v 15:14 10b.

ok stroj, tak užívej.

žižala.
žižala. napsal 29.11.19 v 15:16 10b.

Parádní kousek.

Pabli
Pabli napsal 27.11.19 v 03:53 10b.

Pohodu na cestách a krásny stroj samozrejme