Honda CRF1000L Africa Twin (2017)

Vlastník hrabacek.m
Vloženo 11.11.2019
Aktualizováno 14.10.2021

Koupená po prvním majiteli, který ji prodal z důvodu nedostatku času, měla najeto 3900 km.

Motorka koupena od FIRMA:Nokamoto (Hradec Králové) - Vstřícný a ochotný prodejce pán Ramba. Půjčil jsem si na zkoušku novou Afriku Twin Adventure Sport a naprostá bomba. A pak se vyskytla příležitost koupit zánovní Afriku CRF 1000L v červené barvě již s doplňky, kterou prodávala firma Nokamoto HK, kterou dříve u nich kupoval první majitel. A byl jsem hned rozhodnutý, tu musím mít.

KTM 1050 Adventure: Nestihl jsem si žádnou projet, nebyla skoro žádná pěkná v nabídce.

První dojmy - Velký respekt z velikosti motorky, ale po chvíli ježdění jsem byl překvapen, jak se lehce ovládá.

Doplňky na motorce - Výfuk a svody MIVV, gelové sedlo Bagster, plotna a hliníkový kufr Touratech, padáky Touratech, deflektor mezi nádrží a vidlicemi, větší stupačky, rozšíření zrcátek Marselus, hrazdička na řídítkách s taštičkou Marselus, original vyhřívané hefty, rozšíření bočního stojánku, boční taštičky Marselus, hlavní orig. stojan, zvýšené tmavé plexi Touratech

Afriku jsem koupil letos v srpnu a mám najeto cca 1600 km. Nejdelší trip jsem měl zatím 400 km a zadek v pohodě. Jinak jen zatím ježdění kolem komína na půldenní výlety. Ale každou chvilku v sedle si náramně užívám a těším se vždy na další projížďku. Po 13leté pauze od posledního ježdění na sport. silniční motorce, jsem chtěl velkou cestovní a pohodlnou motorku. A to Afrika přesně je. Nádherná, silná a pohodlná.
Každou jízdou se mě dostává pod kůži. Na 90% vím, že budu jezdit spíše asfalt a zpevněné plochy, zbytek nějaké šotoliny, sem tam vyjet na nějaký kopec na kochání panoramat a objevovat přírodní krásy ze sedla motorky. Na jaře se chystám na enduro školu do motoškoly Míry Lisého, abych měl jistotu a naučil se něco v terénu. 10 let mého ježdění bylo totiž jen na supersportu.

Bebel17
Bebel17 napsal 24.05.20 v 14:53 10b.

nech ti to jazdí.. skvelá volba!

havran30
havran30 napsal 27.11.19 v 12:01 6b.

Neskutečny kup velká krasavice adˇděla velkou radost MOHO KM

jelda-f
jelda-f napsal 14.11.19 v 07:48 10b.

Krásný kousek ať slouží a spousty šťastných km za řidítky

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.11.19 v 14:09 10b.

dobrá volba