KTM 1190 RC8 (2009)

Vlastník cincila89
Vloženo 8.11.2019
Aktualizováno 8.11.2019

KTM poprvé udělala supersport a docela se i povedl. Motorka je nádherna , krásně se na ni jezdí a skvělyma tvarama a vzhledem nevypadá jako každá jina motorka ale jako jediný originál. Proste stroj co je zajímavý.

První dojmy - když jsem se naní poprvé posadil nevě děl jsem co od ní čekat. Přecházel jsem ze čtyřválce na dvou. vždycky jsem si tenhle motocykl přál. Až jsem si pro něj nakonec dojel. Po prvním svezení jsem věděl , že jí musím mít. A neprohloupil jsem. Je to zajímavý zážitek jak ten dvouválec vrní . Díky nízkému posedu se i dobře ovládá a jde pěkně za plynem už od spodu. Je černá ze spoustu karbonových doplnků. Jsou tak páčky a přepákovaní .Prostě je celá černá . což vypadá moc hezky . Bez samolepek které by to skazily.

Ktmku jsem si vybral , protože jsem jí chtěl už jak višel její první model. Bohužel cenově se tento stroj pohyboval na vysokým měřítku. Když začnu tak je motorka hezky vybavená kola Marchesiny, brzdy Brembo, tlumiče WP jak ve předu tak vzadu, je tam přepáčkovani od PP, páčky PP a tak dále . Motoricky funguje krásně , jezdí se sní super a do zataáček se ovláda jako žádná jina. Spolujezdec si moc jízdu neužije, spíš vůbec

Taliján
Taliján napsal 09.11.19 v 19:16 10b.

Je skvělá !!!

Duster93
Duster93 napsal 08.11.19 v 23:27 10b.

Pěkná