Honda NC 700X (2013)

Vlastník xlu
Vloženo 7.11.2019
Aktualizováno 7.11.2019

ve své době a třídě velice dobrá

První dojmy - Sedl jsem na moto po dlouhé době, takže jsem si nějakou chvíli zvykal. Ale každým dalším kilometrem mi víc a víc vyhovovala. Takže až na to, že jsem pro ni jel v obyčejných džínách a bundě a zhruba 100km jsem si vyzkoušel jízdu na vodě, dobrý!

Motorku bych doporučil pro - Podle mne je to motorka pro takové řidiče, kteří si nepotřebují už nic dokazovat, nechtějí lámat rychlostní rekordy a motka jim slouží k výletům po okolí

Doplňky na motorce - Top case, Blastry, Vyšší plexi, Nastavitelná řadící páka, Stavitelné páčky spojky a brzdy

1) Chtěl jsem, aby se mohla svézt i moje dcera, která byla v době nákupu moc mladá, aby mohla osedlat silnější moto
2) Najel jsem na ní asi 40.000 km. Motor je pružný, slušně táhne tak do 130, Brzdy by mohly být účinnější, zadní je tam podle mne tak trochu do počtu, Podvozek je velmi vstřícný, Ovladatelnost velmi dobrá, promine i chyby "obsluhy". Spotřeba je víc než slušná. Dobrý je nápad s úložným prostorem na místě nádrže, bohužel je to na úkor většího dojezdu. Ve dvou už to není svezení, na to je motor příliš slabý. Ale je velice spolehlivá, zatím absolutně bez poruch, jen běžná údržba

KALUP
KALUP napsal 10.11.19 v 21:20 10b.

Tondast
Tondast napsal 09.11.19 v 13:23 9b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 08.11.19 v 20:25 10b.

Geodet
Geodet napsal 07.11.19 v 22:55 10b.