BMW R nineT Scrambler (2019)

Vlastník Kca
Vloženo 6.11.2019
Aktualizováno 6.11.2019

Bavorák je prostě dobrej, hned padne do ruky. A má krásnej design.

První dojmy - Je to skvělej stroj, kterej si hned oblíbíte. S tim motorem a nádrží vypadá mohutně ale je to superovladatelnej stroj jak na silnici tak v terénu. Krásně jde do zátáček. Má v sobě hodně výkonu na předjetí a v terénu sedítaky dobře. Motor ač je hodně širokej má sdobře udělaný těžiště. Ač jsem menší vzal jsem si vyšší sedlo a posez je i docela slušně komfortní.

BMW R nineT Scrambler je motocykl pro lidi, kteří mají rádi univerzálnost a pohodové ježdění. Tahle motorka je dobrá do města, na dálnici a i do terénu. Všudé vám dává dobrej zážitek. Motor je skvělej už na pohled a má slušnou sílu. Motorka funguje perfektně, rychlosti se tam dávaj jedna radost. Brzdí skvěle. A nejlepší je sériovej výfuk od Akrapoviče, ten je super naladěnej tak akorát aby vám dával dobrou odezvu na vaši práci s motorkou. Já jsem nasadil offroadové pneumatiky, protože mám rád se občas projet mimo silnici. Samozřejmě od týhle motorky nečekám výkon jako od motokrosové motorky ale výhoda je, že se dá i trochu zablbnout a zkrátit si cestu třeba přes louku, či polní cestu. Na šotolině bude taky skvělá, ale to jsem během prvních 1000 kiláků zatim moc nezkoušel, spíš opatrně. Naposledy mě takový blbnutí stálo motorku (Ducati Scrambler na totálku) a zlomenej prst, přepísk jsem zatáčku šel mimo cestu a na vší smůlu byl v cestě betonovej mostek :D ale už je to za mnou tak ted opatrnějc na novýho bavoráka. Motorka má velice dobré jízdní vlastnosti s offroad gumama i na silnici. Do zatáček se sklápí sám a skvěle je projíždí. Má dobře naladěné ABS a kontrolu trakce, a když chcete můžete to vypnou a bojovat s přírodou sám. Luxusní věc jsou vyhřívané gripy, nejdřív jsem nad nima ohrnoval nos ale teď na podzim se skvěle hodí. Je to prostě zajímavej zážitek tenhle stroj. Vřele doporučuju těm kteří mají rádi kvalitní a krásné věci.

WhiteHarry
WhiteHarry napsal 24.08.22 v 23:07 10b.

Bezva mašina, jen bych určitě nezmiňoval dálnici, tam je takový stroj jak ryba na suchu a v tom terénu to taky není hitparáda. Mám ji teď na nějakou dobu v garáži a hezky se na ní nejen dívá, ale i jede

Krakatau
Krakatau napsal 09.04.20 v 21:36 10b.

Super recenzia NineT mám v hľadáčiku už nejakú dobu, síce to ešte chvíľu potrvá, ale blíži sa to. Aspoň mám čas na rozhodovanie sa medzi Pure a Scramblerom...

StB
StB napsal 13.11.19 v 21:32 10b.

Když tento model vyjel, tak se mi v katalogu vůbec nelíbil. Pak jsem ho viděl naživo a úplně mě uchvátil. Krásnej stroj a máš ji pěkně nafocenou. Ať slouží.

Mark09
Mark09 napsal 13.11.19 v 19:19 10b.

Zedsdead
Zedsdead napsal 08.11.19 v 21:12 10b.

Hezký fotky, kámo!
Presne jak pises: ergonomie je supr.
Motor je hodne specifickej. Ja ho ani moc nevytacim, kdyz neni proc..Ale vrsek ma i spicku, to jo. Taky hezky vypadaji ty obri valce
Zima bude asi dlouha...
Hodne zdaru a kolama dolu!
10b