KTM 1190 Adventure (2016)

Vlastník Krleš70
Vloženo 5.11.2019
Aktualizováno 17.2.2023

Když jsem začal vybírat co, učarovala mě svým vzhledem. Když jsem ji osedlal uchvátila mě i vlastnostma.

Triumph Tiger Explorer: Nevzal jsem ji, protože je KTM hezčí

První dojmy - Nespoutaná síla, pro mě spousta doposud neznámých možností nastavení jízdních vlastností. Je to úplně něco jiného, co jsem u starších motorek doposud neznal. Co mě zatím vadí je nepohodlí při posedu a to i na přípaltkovém sedle, a to jak topí na nohy.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, komu se líbí

Kryt motoru
Kufr Trax adventure 38L
Sada 4x brašna do rámu - Marselus
SW motech tank-bag City

Zatím jsem ji nějak moc neotestoval - suma sumárum nějakých 600 km. Zdá se že upravit sedlo bude pro mé dlouhé cesty potřeba, a už se těším až se na ní vydám někam dál. Motorka se dle mého velmi jednoduše ovládá, jako by měla o 50 kg méně, než má. Bude chvilku trvat než si zvyknu na ABS a duální brždění. Co mě ale už teď vytáčí, je že pro startování musí být zařazený neutrál. Především když to někde zdechne je to peklo, ENko rychle najít a vypadnout z křižovatky.

Bulwa
Bulwa napsal 14.02.22 v 16:52 10b.

Krasavice,dobrá volba

drake1961
drake1961 napsal 01.12.21 v 10:15 10b.

nádherný stroj

Meli
Meli napsal 16.02.20 v 08:50 10b.

Ahoj, krásná motorka, chápu že po Korsice už se poruchovost KTM nebojis, po to zážitku už může překvapit jen pozitivně
Každopádně to že nelze startovat jinak než neutral bych tipoval nefunkční čidlo vymacknute spojky. Ty na to ze Suzuki nejsi zvyklý ale ostatní motorky lze na bočním stojánku při neutralu nastartovat bez vymackle spojky, takže jestliže to nejde při zařazeném kvaltu, počítal bych že moto nepozná že si zmáčkl spojku...

Trom
Trom napsal 09.01.20 v 14:59 10b.

Ahoj mám otázku, zvažuji na svoji taky dát Leovince. Jak jsi s výfukem, respektivě se zvukem spokojený?

RudaG
RudaG napsal 28.11.19 v 20:03 10b.

K tomu startování, mám taky 2016 a stačí při zařazeným kvaltu jen zmáčknout spojku a startuju. Neutrál netřeba hledat... ono to u ní jde občas blbě