Honda Integra (2012)

Vlastník Palček
Vloženo 5.11.2019
Aktualizováno 11.4.2020

Pre Integru som sa rozhodol na dobré hodnotenie môjho kamaráta ktorý si ju kúpil na jar a prešiel s nou Rakúsko, Taliansko,Švajčiarsko.

Motorka koupena od súkromná osoba - Kúpená v Zlíne od súkromnej osoby naj.13 700km.

První dojmy - Po kúpe som mal trocha obavy z cesty domov, je to len zmena z Volusie C800 na automat. Ale na moje prekvapenie po prejdení niekoľkých križovatiek po Zlíne som si začal na automat zvykať.

Motorku bych doporučil pro - Pre každého kto má rád kľudnú a pohodovú jazdu, ale aj si rád zašantí.

Doplňky na motorce - Držiak nav.,mobilu v strede rajdov. dokúpené kufre Shad, usb zásuvka, dorobené park. a brzdové svetlo do bočných kufrov, upravené sedlo.

Ako som už spomenul Integru som si kúpil na dobré hodnotenie kamaráta a nebanujem. Ďakujem Honzo. Tohoto času som už za zimoval, za 14 dní som stihol najazdiť 1643km nieje to moc ale stačilo mi na to aby som zhodnotil, že na môj štýl jazdy sme si s Integrou sadli. Dvoj spojková prevodovka radí (prvá 1,3,5,druhá 2,4,6) spoľahlivo a bez cukania, akurát pri zaradení 1 stupňa cukne reťazou. Dá sa voliť režim D popísal by som to ako úspornú jazdu, S to už je športová jazda čiže aj spotreba vyššia a posledné manuálne radenie a to už je na voľbe jazdca ja osobne som to použil len pri skúšaní. Ja pri mojom štýle jazdy som sa vždy vmestil spotrebou do 4 litrov. Jazdí sa mi dobre ako v meste tak mimo aj dlhé trasy v pohode akurát to sedlo ale dal som si ho upraviť. Brzdy s ABS brzdia spoľahlivo. Zdá sa mi pocitovo o moc ľahšia ako Intruder aj ked je rozdiel len cca 20kg a je dobre ovládateľná. Proste mi sadla a je super. Viacej v sezóne 2020 po viac skúsenostiach. A prajem všetkým do budúcej sezóny veľa šťastných km.

Alone
Alone napsal 07.11.19 v 11:54 10b.

Moc pěkný, fascinuje mě ta použitá automobilová technologie (2spojková automatická převodovka). Konec variátorů !

Pupi04
Pupi04 napsal 05.11.19 v 19:59 10b.

Blahopřeji k volbě

Hanys50
Hanys50 napsal 05.11.19 v 19:04 10b.

Ať ti slouží a užiješ si ji v pohodě na cestách domoviny i v cizině. Těším se na společné vyjížďky. Určitě je to dobrá volba a změna je život