PROFIL MOTORKY

Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2007)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Pěša74
Vloženo 5.11.2019
Aktualizováno 5.11.2019
Zobrazeno 290x
HODNOCENÍ PROFILU OD 7 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Splněný Vytoužený dlouholetý sen

Více fotografii

Motorka koupena od Hausmoto Ledeč nad Sázavou

První dojmy - Před první zkušební jízdou jsem byl tak strašně natěšený a nervozní a taky plný obav jestli jí vůbec zvládnu . První Dojem po nasednutí... Že je Obrovská...ještě větší ...než jen při náhodném okukování někde z povzdálí - protože na to co není moje prostě bez dovolení nesahám.. Ale první pocity ...? Že tahle už je moje , měl sem snad i pocit ...že mi štěstím ukápne i horká slzička...a pak Lehké škrtnutí o startér a pak už jen nádherný zvuk a podemnou motor do V se dvouma Půllitrama. Spojka...lehké klapnutí v převodové skříni..trocha plynu... a Láska na celý Život

Motorku bych doporučil pro - Myslím že motorka Dragstar 1100 neni asi vhodná pro uplný chrastítka...takže 70 Kg a Výš...

Doplňky na motorce - Dvě Originální Kožené Brašny od Yamahy , Profi Plexy , nejspíš orig. přední malé padáky , hodinky na řídítkách .

Recenze

Styl Cruiser / Chooper , byl u mě od mala jasným favoritem , přirozený pohodlný posez a taky komfortní houpavý podvozek který pobere snad všechny možný nerovnosti které České silnice oplívají v míře ...no... snad už jen jezdit po poli...by někdy .. bylo horší : )) : ))
Dragstár je Těžká motorka...podle toho s ní jezdím a upravuju i rychlost do zatáček ..pro mě couračky a nepřehledné zatáčky okrskama a lesem je tak 40 až 50 kmh.
Jinak ovladatelnost za mě v pohodě, dobře drží stopu a jentak nejaká nerovnost nebo boční poryv...i silnějšího větru jí rozhodně Nerozhodí.
Brzdy ..za mě perfektní ... ještě v kombinaci s podřazováním ... se dá zastavit skoro na Fleku .. možná jen škoda absence ABS .
Motor krásný zátah .. při jakémkoliv zařazeném kvaltu dává dostatečný pocit výkonu a síly... a spotřeba , no já zatím tankoval jen asi 7 krát ( kupoval sem jí na konci září ) tak zatím mi brala kolem 6 a půl Litru , ale zase je pravda...že jsem si ty koňíky pod sebou hezky užíval... : )))
Na jaře mě čeká výměna ... Profláknuté Volnoběžky : ))) ale s tím jsem mojí druhou Nevěstu : ))) Kupoval : )
Dragstára určitě doporučuju Všem Motorkářům Pohodářům .
Přeji šťasné kilometry a velkou míru Pokory a Tolerance nejen k ovládání vašich Tachometrů a Kilowattů - protože nejkásnější na Ježdění je...mít si o tom na Konci cesty i doma ve zdraví s kým popovídat . Čago Štěpán

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
jarka49
jarka49 napsal 07.11.19 v 21:28 10b.

super tak ať ti dělá jen radost

PeteS
PeteS napsal 07.11.19 v 09:22 10b.

Díky taky úžasnej stroj, hodně šťastnejch km. Ať slouží a dělá jen radost … a kolama dolu.

widowmaker
widowmaker napsal 06.11.19 v 15:15

Super stroj..

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 06.11.19 v 14:30 10b.

dobrá volba chlape tak ať si to na ní příští sezónu pořádně užiješ. .

Péša74
Péša74 napsal 05.11.19 v 19:39

Zdravím , našel by se někdo , kdo by mi na JAŘE pomohl vyměnit Volnoběžku a má s tím už zkušenost ? Přes zimu budu objednávat sadu...a chtěl bych se vyhnout placení drahého servisu a trochu ušetřit , je samozřejmé že bych případně přijel... Jsem sice technicky nadaný a myslím že i zručný...ale nemám potřebné ztahováky a zkušenosti . Moc díky za případné info Čago Péša

Více komentářůTOPlist