renocar_srpenPROFIL MOTORKY

Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2007)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Péša74
Vloženo 5.11.2019
Aktualizováno 14.1.2020
Zobrazeno 690x
HODNOCENÍ PROFILU OD 9 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Splněný Vytoužený dlouholetý sen

Více fotografii

Motorka koupena od Hausmoto Ledeč nad Sázavou

Výška jezdce: 183 cm

První dojmy - Před první zkušební jízdou jsem byl tak strašně natěšený a nervozní a taky plný obav jestli jí vůbec zvládnu . První Dojem po nasednutí... Že je Obrovská...ještě větší ...než jen při náhodném okukování někde z povzdálí - protože na to co není moje prostě bez dovolení nesahám.. Ale první pocity ...? Že tahle už je moje , měl sem snad i pocit ...že mi štěstím ukápne i horká slzička...a pak Lehké škrtnutí o startér a pak už jen nádherný zvuk a podemnou motor do V se dvouma Půllitrama. Spojka...lehké klapnutí v převodové skříni..trocha plynu... a Láska na celý Život

Motorku bych doporučil pro - Myslím že motorka Dragstar 1100 neni asi vhodná pro uplný chrastítka...takže 70 Kg a Výš...

Doplňky na motorce - Dvě Originální Kožené Brašny od Yamahy , Profi Plexy , nejspíš orig. přední malé padáky , hodinky na řídítkách .

Recenze

Styl Cruiser / Chooper , byl u mě od mala jasným favoritem , přirozený pohodlný posez a taky komfortní houpavý podvozek který pobere snad všechny možný nerovnosti které České silnice oplívají v míře ...no... snad už jen jezdit po poli...by někdy .. bylo horší : )) : ))
Dragstár je Těžká motorka...podle toho s ní jezdím a upravuju i rychlost do zatáček ..pro mě couračky a nepřehledné zatáčky okrskama a lesem je tak 40 až 50 kmh.
Jinak ovladatelnost za mě v pohodě, dobře drží stopu a jentak nejaká nerovnost nebo boční poryv...i silnějšího větru jí rozhodně Nerozhodí.
Brzdy ..za mě perfektní ... ještě v kombinaci s podřazováním ... se dá zastavit skoro na Fleku .. možná jen škoda absence ABS .
Motor krásný zátah .. při jakémkoliv zařazeném kvaltu dává dostatečný pocit výkonu a síly... a spotřeba , no já zatím tankoval jen asi 7 krát ( kupoval sem jí na konci září ) tak zatím mi brala kolem 6 a půl Litru , ale zase je pravda...že jsem si ty koňíky pod sebou hezky užíval... : )))
Na jaře mě čeká výměna ... Profláknuté Volnoběžky : ))) ale s tím jsem mojí druhou Nevěstu : ))) Kupoval : )
Dragstára určitě doporučuju Všem Motorkářům Pohodářům .
Přeji šťasné kilometry a velkou míru Pokory a Tolerance nejen k ovládání vašich Tachometrů a Kilowattů - protože nejkásnější na Ježdění je...mít si o tom na Konci cesty i doma ve zdraví s kým popovídat . Čago Štěpán

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
tomcruise77
tomcruise77 napsal 16.01.20 v 06:41 10b.


"Pane doktore, vy jste se v tom zase vrtal, že jo?"
Parádní mašina. Vzduch, kardan, v předu dva kotouče, velké plexi, no pohodička. Kolečka se jen převalují. Závidím. Pokud někdy pujdu do chopperu, tak je toto moje jasná volba. Nejspíš ale moje další bude FJS 600 SW, maxík. Potřebuji něco i na chladné měsíce.

Honza-53
Honza-53 napsal 14.01.20 v 08:56 10b.

Parádní stroj,hezky napsáno

jarka49
jarka49 napsal 07.11.19 v 21:28 10b.

super tak ať ti dělá jen radost

PeteS
PeteS napsal 07.11.19 v 09:22 10b.

Díky taky úžasnej stroj, hodně šťastnejch km. Ať slouží a dělá jen radost … a kolama dolu.

widowmaker
widowmaker napsal 06.11.19 v 15:15

Super stroj..

Více komentářůTOPlist