Suzuki VZ 800 Marauder custom (1998)

Vlastník jenkii
Vloženo 3.11.2019
Aktualizováno 3.11.2019

Je krásná je super A je to můj životní sen

Motorka koupena od FIRMA:Acut Moto (Karlovice) - Velmi ochotni lidi i přepis a to vše kolem jen jsem přijel zaplatil a jel s už mím chooprem

Yamaha XV 1100 Virago: Sedla mě více moje motorka

První dojmy - Moje první dojmy vítr ve vlasech krajina kolem zvuk motorky a splněný sen motorka mi padla ne jen do ruky efqm a výškové postavě sedí mi pod prdelí jako kůň s ním jsem vyrůstal

Motorku bych doporučil pro - Myslím si že je to motorka pro každého motorkáře menšího vzrůstu Protože ani já nejsem čára a dosáhnu zní oběma nohama pevně na zemi což si myslím je základ výběr u motorky Dále je dobře ovladatelná v zatáčkách perfektní brzdy myslím že je to motorka super A dle mých zkušeností to i vím mohu doporučit dalším klukům co chtějí být motorkáři nebo motorkáři jsou a chtějí na silnější stroj

Doplňky na motorce - Na stroji mám padáky kufry laděné výfuky teď přes zimu tam budu přidávat světla nové hefty s blinkry Dal jsem nové zrcátka

Do dnešního dne jí mám čtyři měsíce zhruba za dva a půl měsíce jsem na lítal 3000 km spokojenost bezporuchovost brzdy Perfect olej Perfect spotřeba Perfect je to prostě super motor který do tohoto stroje přesně padne tlumiče super řetěz řetězka Všechno v cajku Rozety perfektní tak jak jsem koupil zatím jezdím teď přes zimu budu malinko překopávat dodávat přídavná světla nové blinkry a tak dál takových drobnosti jinak motorka samozřejmě se nejlépe cítí na silnici tam kam patří výborně se s ní klopí zatáčky dobře jede po rovině při velkých teplotách jsem zůstal v zácpě na dálnici začala se mi hřát takže jsem klasicky jak to motorkáři dělají projel mezi autama ale to bylo plus 32 stupňů a popojíždím jsem zhruba 5 kilometrů po metru Jinak jsem s motorkou úplně naprosto spokojen nejen že je krásná ale i spolehlivá prostě ? ? ?

jenkii
jenkii napsal 04.11.19 v 16:34

Díky všem a přeji každému hezké svezení a šťastný návrat z vyjíždět

jenkii
jenkii napsal 03.11.19 v 20:22

Pabli
Pabli napsal 03.11.19 v 19:26 10b.

Čadil
Čadil napsal 03.11.19 v 18:20 10b.

žižala.
žižala. napsal 03.11.19 v 14:28 10b.

Supr stroj.