Moto Guzzi V85 TT (2019)

Vlastník Drapalik77
Vloženo 29.10.2019
Aktualizováno 18.11.2019

Moto Guzzi V85TT. Krásný stroj s duší a srdcem.

Motorka koupena od FIRMA:Pavel Říha - MotoRi (Písek) - Přátelský a odborný přístup.

Moto Guzzi V9 Bobber: V85 je univerzálnější stroj.

První dojmy - Moje zkušenosti jsou pramalé, ale tenhle stroj mi po ujasnění, že půjdu do cestovního endura padl do oka. Design, jednoduchost, zpracování,funkce a komfort. Vše pracuje jak má. Poslušná, ovladatelná a příjemně zábavná motorka na projížďku i dlouhou cestu.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny.

Doplňky na motorce - V rámci podzimní akce jsem nechal na motorku doplnit: padací rámy, vestavěnou navigaci MIA, centrální stojan, vyšší plexi, vyhřívané rukojeti, vyšší sedlo.

Stroj jsem si vybral pro jeho univerzálnost a osobitost.
Najeto zatím 630 km, ale vše je přesné, pohodlné a komfortní. Jednoduchost ovládání motorky a elektronických doplňků jí dělá zábavnou. Velmi mě baví práce motoru od spodních otáček. Brzdy jsou přesné a hodné. Komfortní podvozek i sedlo. Příjemná elektronická výbava v podobě vestavěné navigace s jednoduchými ukazateli a přehledným TFT displejem.

kuzmič
kuzmič napsal 11.04.20 v 20:39 10b.

Užívej... Paráda...!!!

Bebel17
Bebel17 napsal 07.04.20 v 22:37

Zdar, super volba, úplne ťa chápem časom popis viacej... podľa mňa sa Guzzi trafili do cerneho... normálny biker viac nepotrebuje...môj názor...brzdy sú brembo že? Uži si ju naplno, je krásna!

TRA
TRA napsal 02.11.19 v 16:02 10b.

Je to výborná motorka pro každý den, ať dělá radost.

kvjeta
kvjeta napsal 31.10.19 v 20:12 10b.

Ať slouží ke spokojenosti

loza
loza napsal 31.10.19 v 19:51 10b.

No, sluší jí to holce... Tak už aby bylo jaro a zase vyrazíme