Suzuki VS 800 Intruder (1995)

Vlastník Puppkinss
Vloženo 24.10.2019
Aktualizováno 20.1.2023

Modrej vetřelec se spoustou chromu a je to čopr!

První dojmy - Tvl to jede, to je tah, kurňa ten je boží, ta barva a toho chromu, motor do véčka, super brašny a ten zvuk, tvl já mám super čopra! To musíte pochopit, po dvou sezonách na 125 Rebelovi :-) , prostě paráda a ten pocit, no však víte jak to je , když jeden má novou hračku

Motorku bych doporučil pro - Introuš je vhodný pro každého kdo není přerostlej.

Doplňky na motorce - Doplňky - rolka, plexi, brašny

Proč právě tenhle stroj? Prostě se mi odjakživa líbí čopry. A tenhle tak vypadá! Chrom, a že ho tam je , motor do véčka, brašny, plexi, další doplňky a hlavně, došáhnu z něj na zem. Prostě mi sedí jak hrnec na zadnici.
Zkušenosti pramalé, po čtyřech jízdách toho moc není, páč jsem z toho furt vykulenej. První dojmy - moto jede, brzdí, svítí, bliká, dělá zvuk, no prostě vše jak má. Pohodlnej posez, akorát na mou vejšku (170 cm). Ještě si na sebe musíme zvyknout. Zatím mám k "vetřelci" velký respekt, což se opačně říct nedá .
Tenhle kousek je "přiškrcenej" na nějakých 29,4 kw, původ z Rakouska. Každopádně ho nechám otevřít, je škoda nevyužít plnou sílu. Při jízdě jsem cítil, že by šel víc za plynem ale hold nemůže. Na co kouknu budou řidítka, jsou tam origoš a připadaj mi nějaký malý. Nechci rovný, plexi chci zachovat a vypadalo by to blbě. No a hlavně co nezbytnýho přidám budou rozhodně padáky.
Ale víc sem písnu až se s vetřelcem lépe poznáme .

21.12.2019
Tak první zkušenost s pověstným uložením baterie a jejím vyndáním.
Bedlivě pročítám návod, zkoumám videa a žádnej fígl nenacházím.
Najizdim tedy zadním kolem na cihly, aby bylo výše a byl prostor pro vyjmutí baterie. A jdu dle návodu. Odpojit mínus, pak plus, odd?lat viko, vyjmout baterii. U odpojení mínus začínám a zároveň končím. Tvl kde je ten šroub? Vidím jen ten z vrchu, který drží tu kostku uvnitř, jak později zjišťuji. Několikrát si lehnu, hledám, zvednu, nadávám, což trvá asi tak hodinu.
Pak návod nenávod, jdu na to opačně. Rozdělávám víko s nadějí, že třeba předchůdce prodloužil kabely. Neprodloužil. Zatlačuji baterii zpět a hele, koukám najednou na ten boční šroub co drží kabel. A pak to šlo rychle, mínus, plus, vyndavam baterii. Operace na 5 minut. Takže to ve finále není taková hrůza, jen stačí více podložit baterii aby šrouby koukaly anebo na to jít opačně.

HV-Oro
HV-Oro napsal 22.04.20 v 23:02 10b.

Moc pěkná motorka

Brtnik01
Brtnik01 napsal 27.12.19 v 09:26

dobrý stroj

fatman
fatman napsal 31.10.19 v 19:39 10b.

Gratuluju
Nevypadá ...JE ! Je to chopper A parádní!
Ať Ti dělá jenom radost !

Bágio1969
Bágio1969 napsal 31.10.19 v 11:44 10b.

Hodně štěstí, dobrá volba.

johnykyblik
johnykyblik napsal 28.10.19 v 16:55 10b.

Myslím, že budeš spokojen, já mám emko 800. Jsou to dobré motorky, tak si to užij.