Kawasaki W 800 (2011)

Vlastník Honza90
Vloženo 19.10.2019
Aktualizováno 21.10.2019

Úžasná klasická motorka na které zapomenete na všechny moderní technologie a starosti.

Motorka koupena od Soukromé osoby v Německu

Triumph Bonneville 900: Cena

První dojmy - Bohužel jsem se na ní v Německu ani nesvezl, takže první jízda proběhla až po dovezení do ČR. A bylo to skvělý! Po jawách stroj co konečně jede a brzdí. Zvuk z výfuku je dost tichý, nic s čím by Vás slyšeli sousedi na kilometry dopředu.

Motorku bych doporučil pro - Wéčko bych doporučil každému začátečníkovy nebo někomu kdo se nechce honit za rychlostními rekordy. * aktuálně kawu prodávám, chci něco sportovnějšího a rychlejšího.

Doplňky na motorce - Sportovní přepákování stupaček, protože ty originály jsou zatraceně nízko.

Chtěl jsem klasický stroj a ten motor je prostě nádherný! Hezčí sériovku asi neznám.

Nejsem žádný ostřílený jezdec, takže na nic si stěžovat nemůžu. První velká motorka proto nemůžu moc srovnávat. Pod sedlem dost místa na originál nářadí, lékárničku a dokonce krabička od starého filmu na žárovku :D :D

Poruchy nebyly žádné. Servisoval jsem pravidelně sám. Výměny oleje, filtr, výměna řetězové sady - neb jsem originál řetěz vyčistil benzínem a tím ho oddělal, jinak by najezdil ještě spoustu kilometrů.

Jsem sváteční jezdec, takže pouze za hezkého počasí a po silnici. Jezdili jsme hodně s přítelkyní a neměl jsem pocit, že by s tím Kawa měla nějaký problém :D

Nejdelší cesta cca. 500km a nic mě nebolelo :D

fery251
fery251 napsal 21.10.19 v 18:12 10b.

Krásný klasický stroj

nexus
nexus napsal 21.10.19 v 07:13 10b.

Jedna z nejkrásnějších mašin co se dá koupit-- miluju tyto (retra)

marafzs600
marafzs600 napsal 20.10.19 v 00:38 10b.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 19.10.19 v 22:30 10b.

Je to nádherná motorka. Ideá lna takové to domácí žvýkání.