Yamaha WR 250R (2008)

Vlastník cong156
Vloženo 18.10.2019
Aktualizováno 23.4.2021

Ber věci tak, jaké jsou...

Vloženo: 14.09.2021, Uskutečněno: 14.09.2021, Zhlédnuto: 261x

Máme za sebou téměř dva rouky soužití. To, jaký potenciál a v co bych chtěl tohle malé "školní" endurko transformovat, jsem věděl hned. Takže kosmetika pro dospělejší a drsnější ježdění přišla hned.
Pak ale vyvstaly i další možnosti a přemýšlení o "tuningu". Výkon, váha, podvozek. Kde investice vs hodnota stroje šplhaly do vyšších čísel. Po zvážení, zda mi za to celek stojí nebo nestojí jsem dozrál k rozhodnutí, že nestojí.
Ani v jedné z položek z toho hitparáda nebude a motorka na můj vkus prostě hlavně výkonově bude ztrácet stále.
To ale neznamená, že jsme úplná houbařská dvojka, že si neumíme společně a spíš techničtěji poradit s tím, co nám padá do cesty. Něco zvládám já a něco ona. Ona pochopila, co od ní chci a já zapracoval na sobě. Oddřít toho víc a zautomatizovat zas určité návyky je lepší, než utavit spoustu peněz a svádět vše jen na techniku stroje.
Berem věci, jaké jsou a UŽÍVÁME SI!
Zatím stále pro mě není přímý nebo vylepšený konkurent na trhu. Náklady, nájezd a požadované schopnosti.

!!!MALÁ BEJBY, VELKÉ ZÁŽITKY!!!

Mann (737) napsal 14.09.2021 v 17:53

Vnímám to velmi podobně Absence HP se dá krásně nahradit vhodně zvolenou trasou Jen to začíná být u nás čím dál tím komplikovanější

• Enduročundrování 3

Tentokrát zas trošku jinak a to sólo. Výlet nebyl zamýšlen jako ONE MAN SHOW, ale podmínky účasti bohužel nikdo nezvládl :-) a to... - nutné "rychlé" rozhodnutí - předpověď počásí určila jasně dané dva letní dny, bězn

Vloženo: 12.05.2021
    Uskutečněno: 12.05.2021
  • Adventure bajk verze 1.8

Pár fotek z výletů, servisu a změn. Kompletní GO všech podvozkových částí (těch peněz a pastí +o( ) Výměna OEM světla za JNS engeneering (odolnost, váha, odběr) Nový kabátek a změna vzhledu ( mx polep dle představ)

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.04.2021
    Uskutečněno: 22.04.2021
  • Enduro, mlha, kopce

Tenhle podzim je na tyto přírodní jevy vážně bohatej. Tak jedno sdílení i s vámi :) https://www.youtube.com/watch?v=yl2YLGNfHPs&t=8s

Vloženo: 28.11.2020
    Uskutečněno: 28.11.2020