Yamaha WR 250R (2008)

Vlastník cong156
Vloženo 18.10.2019
Aktualizováno 22.9.2020

Vloženo: 12.09.2020, Uskutečněno: 12.09.2020, Zhlédnuto: 226x

Sice máme za sebou jen krátkou dobu soužití, ale i za tu jsme toho stihli spolu zažít na všech frontách relativně dost na krátké hodnocení.
Tento stroj není dokonalý. Neumí na papíře prakticky nic, proč by ho měli vyhledávat jiní jezdci, než na ryby jezdící nebo školu navštěvující jedinci.
A přece dokonale obstál pro mé záměry.
!!!Skvělej mini adventure bajk!!!

Mann (554) napsal 14.09.2020 v 09:50

Komentář můžu klidně rozdělit na dvě samostatné kapitoly První je motorce samotné Když člověk ví co chce a podle toho si vybírá nejen motorku, ale i trasy je vysoký předpoklad, že si užije spoustu pěkných chvil i s nic neumějícím a absolutně nedokonalým strojkem. Druhá je k videu Jezděte chlapci a uživejte volného pohybu dokud to jde. Když srovnám poměry před cca desti lety a dnes je to okleštěnější čím dál víc. A poněvadž se jedná přesně o mé gusto Enduro vandrování 3x ZDAR Ať vám to líta vesle dál

stnd (13) napsal 13.09.2020 v 00:21

Super výlet

DejvGSR (30) napsal 12.09.2020 v 17:41

Krásné video, moc hezká místa. Tak trochu jsem uvažoval o něčem podobném, odpoledne odjet, nadivoko přespat pod motorkou u Ploučnice, opíct buřta, z vody vytáhnout vychlazené pivko a ráno se vracet zas dom, vyčistit si hlavu.

1 reakce

cong156
cong156 12.09.2020 v 17:48

to zní skvěle. Tak do toho! :)

• Enduro, mlha, kopce

Tenhle podzim je na tyto přírodní jevy vážně bohatej. Tak jedno sdílení i s vámi :) https://www.youtube.com/watch?v=yl2YLGNfHPs&t=8s

Vloženo: 28.11.2020
    Uskutečněno: 28.11.2020
  • Enduročundrování 2

Velice narychlo domluvený výlet. Aneb když dva myslí na stejné frekvenci :-). Hora sv. Šebestiána, Mostecko, Litoměřicko, Mimoň Dokument z akce: https://youtu.be/IkZyvO8qDLI

Vloženo: 26.10.2020
    Uskutečněno: 26.10.2020
  • Taková jsem chtěla být...

Už od začátku jsem věděl, v co bych chtěl malé WR transformovat. V malý adventure bajk schopný jet kdykoli a kamkoli. Nikdy bejby :-) nevyjede ten nejstrmější kopec, nikdy nebude nejrychlejší na houpavém úseku...ale cí

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 28.05.2020