Yamaha YZF-R3 (2018)

Vlastník terez_v
Vloženo 16.10.2019
Aktualizováno 16.10.2019

Po 3 letech zpátky v sedle a konečně na motorce, která mi padne. Malá, lehká, svižná, pro dámské ježdění naprosto stačí.

Yamaha MT-03: R3 mě vyšla podstatně levněji

První dojmy - Jak jsem uvedla, 3 roky bez moto udělaly své a tak jsem se po první jízdě třepala jako osika :-) naštěstí po prvních 20km jsem se vrátila zpět do své kůže a začla jsem se s motorkou sžívat. Uvidíme, jaká bude příští sezóna 2020.

Motorku bych doporučil pro - Menší slečna/paní, menší chlap... do cca 170cm výšky, víc asi ne.

Doplňky na motorce - CNC páčky, CNC závaží, zvažuji laďák (Akrap, Leo Vince) a další CNC doplňky v červené metal barvě.

Proč tenhle stroj? K téhle moto jsem přišla úplně náhodou, za směšné peníze, takový zajíc v pytli... Předtím jsem měla enduro a naháče, teď přecházím na silniční.. Sport se tomu říct nedá, protože posez na motorce je pořád takový "naháčovský" :D. Motorku jsem koupila padanou na místě, tudíž nějaké plasty se měnily + kryt motoru. Je to relativně nový motor od Yamahy, tak mám trochu strach, aby se časem nesypal a něco vydržel. Prozatím cajk, na motorce je vše původní, nové díly originální, bez problémů. Přední pneu by mohla být širší, ale co bych chtěla po obsahu 321cm2. Ovladatelnost parádní - na to, že s ní mám najetých pár desítek km mi parádně sedí, nebojím se do zatáček přitnout, prostě super. Na spolujezdce nikdy zkušenost nedám, protože nikdy nikoho vozit prostě nebudu. :D Dle sedu a mých kulatých hrbatých zad bych řekla, že se na tom možná bude i dobře cestovat. :D

terez_v
terez_v napsal 23.10.19 v 07:46

bruttopyr: neboj se nic, mám ji složenou fakt krátce, takže detailních fotek budou kvanta :D

bruttopyr
bruttopyr napsal 22.10.19 v 21:52 10b.

Motorka pěkná, stejně jako okolí Žermanic.
Hoď sem více detailních fotek!