Dněpr MT-9 (1974)

Vlastník wiki56
Vloženo 16.10.2019
Aktualizováno 16.10.2019

Motorka je ve stadiu vývoje, zatím se seznamujeme.

Motorka koupena od Polsko- soukromě

První dojmy - Je to úplně něco jiného než sólo, ale také zábava.

Motorku bych doporučil pro - Všem kteří se chtějí hrabat v motorce, mají již nějaké zkušenosti a hlavně výdrž, neboť vše se nemusí podařit na prví pokus.

Výběr motorky jsem dlouho uvažoval a protože jsem jezdil od svých 15ti jen sólo stroje tak jsem chtěl vyzkoušet jízdu se sajdou. Volba padla na Dněpr. V Česku jsem objel asi pět inzerátů ale tady jsem si nevybral. Vyrazil jsem tedy v dubnu do Polska ( po dlouhé přípravě zkoumáním interátů na Netu ) a se zeťákem jsme přivezli moto s polskými značkami. Jenže jsem přehlédl že typ MT9 nemá motor 750 ale 650 a nastal problém. takže jsem posháněl a složil motor 650 a proběhla výměna a následně TK a přihlášení na české SPZ. Zatím jsem absolvoval několik desítek km na silnici a učím se jezdit se sajdou. Ukazuje se že bude třeba ještě vyladit přední vidlici aby se " uklidnila" a asi ještě vycentrovat kolo. Jsem ještě na začátku takže ohodnotit jízdní vlastnosti budu moci až po delší době.
V sobotu jsem se zúčastnil závěru sezóny veteránů v Třebíči, domů jsem dojel na jeden válec - vadná svíčka.

Bajz0
Bajz0 napsal 17.10.19 v 10:42 10b.

to bude este sranda..

biosák
biosák napsal 16.10.19 v 18:33 10b.

Parádní strjovna

p.epanica
p.epanica napsal 16.10.19 v 17:55 10b.

...

Tono013
Tono013 napsal 16.10.19 v 11:12 10b.

Drzim palce