Moto Guzzi Norge 1200 (2007)

Vlastník Kulasec
Vloženo 15.10.2019
Aktualizováno 17.4.2022

Vloženo: 27.02.2020, Uskutečněno: 27.02.2020, Zhlédnuto: 49x

Když už jsem měl vypuštěnou palivovou nádrž kvůli výměně vzduchového filtru, tak jsem se rozhodl pro výměnu originálního palivového filtru. Ten je totiž částečně plastový a nesvědčí mu etanol přimíchávaný do benzínu - dle informací na netu se deformuje a může až dojít k jeho prasknutí v tu nejméně vhodnou chvíli. Nejdříve jsem si endoskopickou kamerou ověřil zda k výměně toho filtru již nepřistoupil předchozí majitel. Samotnou výměnu jsem ponechal na zkušeném motomechanikovi. Z fotografií je patrné, že stávající filtr měl něco zas sebou. Nový filtr celokovový by měl už vydržet navždy.

Piki (61) napsal 27.02.2020 v 17:38

• Dva roky...

Dva roky od koupě a najeto 15 000 km bez větších zaškobrtnutí. Opravy/ údržba kromě běžných věcí jako výměna náplní motoru, brzd či oleje v tlumičích nebylo nutné provést žádné větší zákroky - jen jezdit. Jenom dro

Typ: Údržba
    Vloženo: 07.10.2021
    Uskutečněno: 07.10.2021
  • Size matters

Jedním z nedořešených detailů na Nordžovi první generace je nepřístupnost kontrolní měrky motorového oleje. Toto je zvláště problém u prvních ročníků, které nebyly opatřeny z výroby odpovídající měrkou (původní je nemožn

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.11.2019