Jawa 250/559 (1965)

Vloženo 14.10.2019
Aktualizováno 6.12.2019

Výroba sedla

Vloženo: 13.02.2020, Uskutečněno: 13.02.2020, Zhlédnuto: 317x

Původní sedlo na mé panelce již dospělo do stádia patinového stavu, který by už častým používáním vedl k patinovému rozkladu. Při rozhodování mezi pořízením nového potahu, který by vše zakryl a mezi novým vlastním sedlem zvítězila nota perfektního designu, který mě vlastně k Jawě panelce dovedl. Jen to sedlo.. se mi jako originální na té Jawě nepozdává. Jeho vzhled ubírá motocyklu šmrnc a tak inspirován sedlem Jawa 500 ohc, jal jsem za dlouhých zimních večerů budovat zcela vlastní tvar. Z výsledku jsem velmi nadšen. :) Chybí už jen potah na jehož materiál čekám!
Poz. pro postižené veteránisty: Původní "patinové, origo, a historické a hodnotné" sedlo jsem si nechal bez zásahu schované. :D

Pesi. (0) napsal 14.02.2020 v 11:43

Tvar, invence a i odvedená práce pěkné , jen asi budeš po nějaké době zklamán výplní. Drcený lisovaný molitan se prosedí . Vlastní zkušenost.

Tomas_360 (0) napsal 13.02.2020 v 16:49

Paráda, vyzerá to dobre a z čoho sú tie blinkre?

1 reakce

Maaro
Maaro 13.02.2020 v 17:10

Dík! :)
Blinkry jsem splašil někde na netu. Ale ty tyčky a celé to uchycení včetně průchodu drátu jsem musel vylaborovat sám :)) pomohla mi nerezová tyčka ze starého lustru :D

renocar_unor
Objednat reklamu