Ducati Monster S4R (2005)

Vlastník Figi25
Vloženo 12.10.2019
Aktualizováno 15.8.2022

Vloženo: 05.10.2020, Uskutečněno: 03.10.2020, Stav tachometru: 42357 km, Zhlédnuto: 33x

Sraz tak jako jarní se opět vydařil a sešlo se nás v krásném počtu 32 motorek. Můžu říct, že sraz splnil, to co měl.
Jen pro zajímavost na jarním srazu nebyl ani jeden Diavel. Nyní dokonce dva a to rovnou XDiavel a jeden dokonce v eSku. Dále na jarním srazu byla nova Panigale V4S, nyní V4R s cenovkou 1054 000,- Kč.
Jinak Streetfighter 848, nebo Multistrada 1000 ve full carbon, bylo taky velice zajímavé vidět na živo.

Vyjížďka proběhla dle plánu, přes okresky na Hradec nad Moravicí, nasledovala cesta přes Fulnek, kdy jsme trochu bojovali s větrem, a směřovali na dálnici, kdy průjezd přes Klimkovicky tunel, byl opravdu zážitek všech účastněných. Ten kravál slyším ještě teď Zakončeno v Dolní oblasti Vítkovic, tak jak jarní sraz začal Potom, kdo měl chuť a sílu, jsme to jeli ukončit do Motoparku, kde jsme si zajezdili na technickém okruhu. To už jsem byl celkem unavený, ale šťastný, že to celé proběhlo bez problému. Celková atmosféra byla přátelská a já jsem rád. Tak zase na jaře Ciao

Guga (72) napsal 31.10.2020 v 20:13+1

Paráda veliká

kozzi (0) napsal 07.10.2020 v 19:21

Čau to jsem ja s tim xdiavelem pošleš mi prosimtě kontakt na toho ducati mechanika ke kteremu jezdiš.Myslim tim telefon a z kama je? Dik.?