Honda VFR 750 (1991)

Vlastník smuherr
Vloženo 10.10.2019
Aktualizováno 25.6.2021

Vloženo: 19.04.2020, Uskutečněno: 19.04.2020, Stav tachometru: 99700 km, Zhlédnuto: 13x

Tak jsem holku vytáhl po zimě, párkrát se svezl a došlo na nutné opravy. Baterka mi podala ruku, ale je to Honda, takže kvůli regulátoru dobijení, ten jde od Vape do 500W, takže by mělo být definitivně po problému. Ještě jsem zkoušel variantu s ventilátorem z PC, tak uvidíme, zda ho nechám i na Vape.
K tomu lehce začla klouzat spojka při výkonu na vyšší stupně, takže jsem to nechtěl pokoušet a taky šla nová, než ohobluju plechy. Nemám zušenost se značkama, ale Tourmax snad bude dobrá volba. Výměna snad pohodlnější než na třindě, což mě překvapilo Je to už stará bába, ale jde o spotřební věci a kdo chce mít opici...

• Plexi

Tak se mi díky čínský chřipce zpozdilo dodání skoro o dva měsíce, ale konečně jsem se dočkal nového plexi, ještě musím zkusit, jestli bude jízda pohodlnější a nebude na mě tak foukat, ale doufám, že ano. Jinak po všech

Vloženo: 02.10.2020
    Uskutečněno: 02.10.2020
  • podvozek

Takže i když by jsem si rád pořídil V2, je mi jasné, že VFR neprodám tak, abych neprodělal, proto jsem se dal do dalších oprav, ale už spíše pro sebe. Motorka dostala nové pneu Pirelli Diablo Rosso II, ty jsou skvělé, P

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.06.2020
    Uskutečněno: 30.06.2020
  • Dobijení

Pro inspiraci pro ostatní popíšu mou zkušenost, třeba se to někomu bude hodit. Takže i s novou baterkou a novým regulátorem Vape byl problém, za studena dobré a za tepla přestala dobijet. Po hledání a měření jsem došel k

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.06.2020