Ducati 750 SS (2002)

Vlastník Ykoops
Vloženo 10.10.2019
Aktualizováno 10.10.2019

Moje úplně první Ducatka a byl jsem z ní nadšenej!

První dojmy - - Krásný zvuk - Hodně sportovní posez - Hodně tvrdý podvozek - Výkonově naprosto dostatečná - Bez zvyknutí si a bez tréninku není na dlouhé cesty, ujedeš 200km a jsi vyřízenej - Byl jsem naprosto nadšenej - Světlo v noci moc nesvítí

Motorku bych doporučil pro - Tahle motorka není extra výkonná, ale je to stará škola Ducati, takže se opravdu musí aktivně řídit, dávat pozor na podřazovaní a pouštění spojky, aby nešlo zadní kolo do smyku. Nemá ABS a žádné asistenty. Tohle není motorka pro každého. Doporučuji pro nadšence značky a žádné nemehlo.

Doplňky na motorce - - Tlumič řízení HyperPro
- Otevřené výfuky Ixil
- LED blinkry
- Originální polo-kapotáž + druhá celokapotáž (červená)

Neměl jsem žádné konkrétní požadavky, prostě jsem chtěl stroj co není vidět na každém rohu a hlavně ten krásný dvouválcový Ducati zvuk. Tehdy jsem vybíral podle finančních možností a tohle byl jeden z nejlevnějších modelů Ducati v té době. A byl jsem z ní nadšený. Byla v perfektním stavu, po velmi pečlivém majiteli, včetně tlumiče řízení HyperPro. Koupeno s originálními výfuky. Prodávající měl k dispozici i Termignoni se zvýšenými svody místo zadních stupaček, ale bohužel už jsem na ně neměl peníze, což mě později mrzelo.