Suzuki GSX 750 F (2001)

Vlastník Korado50
Vloženo 9.10.2019
Aktualizováno 21.11.2019

Cestovní silniční motorka s velkým objemem kufrů a pohodlnným sedadlem. Jízdní vlastnosti sportovně cestovní, výkon 68kw je velkorysý, při razantní akceleraci si připadám jak na nějakém závodním bajku ? úžasný zvuk, líbí se mi že ten zvuk jde primárně z m

Suzuki SV 650S: Nemá tak zajímavý motor a vzhled

První dojmy - První dojem? Lavina výkonu ? nikdy jsem nic podobného nezažil, je vidět že ten motor má závodní geny, motorka mi sedla hned od začátku parádně, přijde mi že je to dost stabilní motocykl s vyváženým podvozkem a dostatečnou vykonovou rezervou.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi kteří se rádi projíždějí kochají se, chtějí velký úložný prostor dynamický motor a dobré jízdní vlastnosti.

Doplňky na motorce - Od prodejce už osazené červené cnc páčky, a ukazatel zařazeného stupně, je na ní černé plexi ale to se mi nelíbí dám tam čiré nebo alespoň slabě kouřové ? update: stačilo nitroředidlo vyndat plexi vzít kus hadru a už mám čirý plexi ?, jsou tam kouřové blinkry z pozdějších modelu a led blinkry vzadu, dále monorack sloužící k osazení až 3 kufrů, jinak je na motorce vše originální.

GsxF 750 jsem vybral protože láska na první pohled ?

Jízda: rychlá ?, dá se jezdit ale i pohodově široká řídítka a velká sedačka poskytují dost komfortu i na delší přesuny ? aby ne když to je cestak.

Motor: bezproblémový, tady není co vytknout maximálně tak že mi pod hlavou rosil olej, po výměně motorového oleje za nový ale vše ok už to neteče, nechápu ?, jinak zátah plynulý a poctivý = fakt to táhne ďábelsky, spotřeba 4.5-8litru na 100 podle stylu jízdy, běžně jezdím cca za 6.3l/100km

Brzdy: duální kotouče a třmeny Tokico odvádějí práci skvěle.

Podvozek: zatím jsem ho nenastavoval a ani nevidím potřebu, nerovnosti tlumí slušně ale není houpavy, přední vidlice kupodivu funguje jak má i na nájezd přes 40 000km, za mě podvozek pecka ??

Ovladatelnost: ano je cítít kolik váží nemůžete si tím jen tak pohazovat jak s lehkým bajkem co má pár desítek kilo ? ale ovládá se dobře není zákeřná ale čitelná, když si na ni zvyknete dá se jet hodně ostře

Spolujezdec: zatím jsem nezkoušel někoho vezt

Úložný prostor: monkey system pro 3 kufry givi takže místa jak ve Fabii ?

Spotřeba: cca 6.3l/100km

Servis: nový olej a filtr, teď plánuju koupit nový pneu a řetezovku, zadní brzdový kotouč a komplet brzdový obložení.

Motoka se nejlépe cítí na silnici, jak okresky tak dálnice, s rychlostí 230km/h nebudete brzdou nikde ?.

Klady: výborný motor, krásný zvuk, sportovní vzhled, mnoho úložného prostoru, dobré výkony na rovném povrchu, krásná palubovka, účinné chlazení motoru motorovým olejem (sacs).

Zápory: váha, manévry v nízkých rychlostech provádět opatrně, když spadne na zem je velmi těžké ji dostat na kola.

Do budoucna bych do ní rád investoval a renovoval jí, plánuju si vybavit garáž vším potřebným a udržovat ji tak aby najela spoustu kilometrů

Korado50
Korado50 napsal 13.10.19 v 20:37

díky moc zatím slouží dobře :)

dedek7610
dedek7610 napsal 12.10.19 v 17:52 7b.

mam ji take a super stroj za dobre penize tak at slouzi