Suzuki GSX 750 F (2001)

Vlastník Korado50
Vloženo 9.10.2019
Aktualizováno 9.10.2019

Cestovní silniční motorka s velkým objemem kufrů a velkorysým sedadlem. Jízdní vlastnosti super, výkon 68kw je úderný, 0-100 za cca 4sekundy, top speed přes 200, nádherný zvuk řadového 4 válce s 16 ventily a karburátory...

První dojmy - První dojem? Měl sem za svůj život nejdřív 50ccm skútr mokorado 50cc, pak Yamaha X-max 125 která se rozbila a na to sem si udělal papíry na velkou mašinu, ty sem dělal na hornetovi 900ccm ? takže moje dojmy jsou že to je prostě dělo ?? a má nádherný a zajímavý motor ?

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi kteří se rádi projíždějí kochají se, chtějí velký úložný prostor dynamický motor a dobré jízdní vlastnosti.

Doplňky na motorce - Od prodejce už osazené cnc páčky, a ukazatel zařazeného stupně, je na ní černé plexi ale to se mi nelíbí dám tam čiré nebo alespoň slabě kouřové ? jsou tam jiné blinkry vpředu v vzadu, originální k tomu mám v tašce.

Motorku vlastním jen měsíc takže moc toho zatím nevím ale pokusím se to popsat co nejlépe.
Vzhled ačkoli se na netu dost píše že je prostě diskutabilní a ne moc hezký se mi moc líbí, to byl důvod proč mne zaujala.
Ovládání je snadné, přesné a při klidné jízdě pohodlné, navíc lze nastavit zadní odpružení což umožňuje jízdní vlastnosti ještě více přispůsobit.
Výkon je skvělý ? jsem tím prostě unešen, můžu jet na 4ku v klídku 50kmh a vím že se motor nedusí a má velmi pěkný zvuk. Od 3000 má velmi plynulý tah až někam do 6-7000 kde si motor vzpomene že má vlastně strašně moc síly a vybuchne, s kvílením vystřelí ručičku do 9-10 tisíc a rázem letíte jak raketa.
Zvuk motoru, se sériovým vyfukem je parádní... Žádná uprďená raketa tohle ne prostě pořádnej zvuk motoru ?

Korado50
Korado50 napsal 13.10.19 v 20:37

díky moc zatím slouží dobře :)

dedek7610
dedek7610 napsal 12.10.19 v 17:52 7b.

mam ji take a super stroj za dobre penize tak at slouzi