Yamaha Tenere 700 (2019)

Vlastník Virgl
Vloženo 8.10.2019
Aktualizováno 17.2.2020

Krásná vysoká koza, bez zbytečných elektrických věcí, které zrovna nemusím.

Motorka koupena od FIRMA:2M Power (Ostrava - Třebovice)

Moto Guzzi V85 TT: vyhrálo 21\" kolo a guzzi byla na mě nízká

První dojmy - Zatím zajíždím takže na dojmy je brzo, na asfaltě drží jako na kolejích a do blátíčka se podívá až bude zajetá a přijdou padáky od outbacku, snad už to bude brzo. Zatím skáčku jen přes obrubníky :-) Postupně doplním info až bude co zatím jsme v záběhu.

Zatím zajíždím takže na dojmy je brzo, na asfaltě drží jako na kolejích a do blátíčka se podívá až bude zajetá a přijdou padáky od outbacku, snad už to bude brzo. Zatím skáčku jen přes obrubníky Postupně doplním info až bude co zatím jsme v záběhu.

Tak po prvních tis. km můžu říct že podvozek když se nastaví a člověk si s tím pohraje je dostačující, dají se s tím honit sporty v zatáčkách i skákat přes díry, když se hodí do nejměkčího nastavení je to ve stupačkách jak na žvejkačce doplňky jsou nacestě nebo doma, zatím jen kufry s držáky a polepy proti odření nádrže od kolen (ty už jsou doma) nádrž je už odřená takže pro ty co jezdí ve stupačkách určitě doporučuji. Padáky od Outbacku snad brzo dorazí. Co můžu po tis. km říct, že na tom až neuvěřitelně fouká, ale jako strašně, tohle soudruzi nedotáhli do konce takže zima bude snad dlouhá a upečeme nějáké plexi v troubě aby to bylo ok, ani ne tak vrchem ale spíš po stranách a mezi nádrží a řidítkama, na Stromu jsem měl to hnusný velký plexi od Givi ale fungovalo, v kile jsem si otevřel vyklápěčku a zapálil cigáro, tady to nejde ani v padesáti, a v kile to je děs jak to jde do helmy a hlavně pod helmu.
Tak ogárci toť zatím vše, a ti kterým vadí trochu větru o T7 ani neuvažujte tohle i mě docela zklamalo. Další info po dalších km.
boční foukání vyřešeno :

letos nebylo moc sněhu tak mi zůstala jedna lopata na sníh tak teď už tam bude jak v pokojíčku

salmon
salmon napsal 16.02.20 v 17:42 10b.

Ahoj. Pěknej strojek. Mohl bys dát odkazy kde kupuješ doplňky? Hlavně to plexi vypadá opravdu super

Jenik789
Jenik789 napsal 06.11.19 v 15:33 10b.

Maraxtz
Maraxtz napsal 15.10.19 v 08:21 10b.

Máš ji moc krásnou,těším se na tvoje zkušenosti a recenze z ježdění

rst1467
rst1467 napsal 10.10.19 v 15:07 8b.

krásná hračka, hned bych ji bral, ale jako druhou motorku :)

delfuegos
delfuegos napsal 09.10.19 v 23:12 10b.