BMW F 650 GS Dakar (2005)

Vlastník Lukascz88
Vloženo 7.10.2019
Aktualizováno 7.10.2019

Motorka vysoká, v celku pohodlná a dobrý přehled ze sedla.

Motorka koupena od Alda7 (Praha 5-Stodůlky)

BMW F 650 GS: menší model

První dojmy - Pro mě zcela nový způsob dopravy. Motorka má pěkný zvuk i výkon. Zatím spokojenost. Po prvních 100km v 7°C po dálnici celkem chladno a trochu i zadek trpěl. Ale stálo to za to. Cena 95 000Kč - původně motorka z Německa, já ji dovezl z Prahy.

Motorku bych doporučil pro - Myslím že je vhodné pro vysoké lidi, a pro ty, co chtějí občas vjet do terénu. Na případné delší cestování si myslím, že úplně vhodná není.

Doplňky na motorce - Padací rám, progresivní pružiny, vyhřívané rukojeti, hlavní stojan a odjímatelné boční kufry.

Zatím příliš nemohu popsat dojmy z jízdy na motorce, jsem v této kategorii začátečník. Cestovní enduro bylo vždycky vysněnou motorkou. Ale až nyní mám na to řidičák a motorku. Nicméně s touhle motorkou jsem spokojen - nejspíš i kvůli tomu, že má obuté špalky, tak je jízda ne příliš klidná, při 100km/h a více to celkem vibruje a třepe. Terén ani jiné pneu jsem ještě nevyzkoušel. Brzdy i spojka fungují dobře, není potřeba žádná velká síla. Moto má najeto 24000km, takže bych řekl že je stále ve slušném stavu, kdy vše funguje, jak má.

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 14.10.19 v 16:27 10b.

Prakticky dvojče mého Dakara

jiřus69
jiřus69 napsal 08.10.19 v 13:18 10b.

Moc pěkné endurko
Pro off-road super

krysoid
krysoid napsal 07.10.19 v 09:58 10b.

pěkná