Honda CRF450L (2019)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 4.10.2019
Aktualizováno 14.9.2020

Vloženo: 14.06.2020, Uskutečněno: 13.06.2020, Stav tachometru: 1824 km, Zhlédnuto: 20x

Dopolko jsem se potil v kombošce a na VFR. Bouřky a déšť stále nepřicházejí a já mám stále roupy. Po páté odpoledne mažu do garáže a tahám CRF. Štětský most je už dodělaný, ale stále ještě nepředaný, projíždím zákaz vjezdu a mířím po nově budované cyklostezce do Račic. Tam přejíždím okolo závodního kanálu na pískovnu. Trochu blbnutí na pískovně a v přilehlém lese. Musím zastavit, pálí mě hlava, pot stéká do očí, sundavám přilbu a chladím. Pak vyjíždím na silnici a přes Horní Počáply jedu na starou trať u Cítova. Dám pár koleček, samo žádná divočina neb to neumím a pokračuji přes most na Mělník a hlavní silnicí do Liběchova. V Želízích najíždím do lesa a jedu dom. Zcela propocený, ale spokojený uklízím CRF do garáže. Tak zas někdy. Musím uznat, že je to výborný dual sport, asfalt a terén zvládá výborně. No sic horká, ale super sobota. Takhle by to mohlo jít každý víkend.

Peza54 (1) napsal 14.06.2020 v 23:14+1

Davide, pročetl jsem si Tvůj výlet, jako bych tam byl. Taky jsem vyměnil na svojí Hondičce "plíce a mozek" a konečně je s ní pořádné svezení. Jen tak dál, do pohody bez nehody. Petr.

• Honda CB 1000 R+

Dnes jsem si šel do K2 moto vyzkoušet Hondu CB 1000 R+. Minulý týden jsem měl k dispozici BMW R 1250 R a RS, strašně moc jsem se na tyhle dvě holky těšil, ale ta podivná reakce elektronického plynu zcela negativně zastín

Typ: Reportáž
    Vloženo: 04.09.2020
    Uskutečněno: 04.09.2020
  • Test BMW R 1250 R a R 1250 RS

Po roce jsme měli opět možnost testovat motocykly BMW tentokrát R 1250 R a R 1250 RS. Moc jsme se na to těšili, neb loňské testování R 1250 GS nás zcela uchvátilo. Začínali jsme v Inveltu v 10:00 hod. Jirka osedlal R 125

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.08.2020
    Uskutečněno: 28.08.2020
  • Ralsko

Opět jsem odpolko vyrazil směr Ploučnice, tentokrát přes vojenské letiště Hradčany k bývalému mostu vlečky přes Ploučnici. Prozatím jsem tento most vždy viděl pouze ze spodu, z kánoe. Letiště u obce Hradčany (původním n

Vloženo: 24.07.2020
    Uskutečněno: 24.07.2020