Ducati Monster 796 (2014)

Vlastník KrtekBazi
Vloženo 3.10.2019
Aktualizováno 3.10.2019

Ducatky jsou prostě srdeční záležitos a kdo se na nich nikdy nesvezl o moc prišel.Prostě miluju ten zátah dvuválce a starý poctivý vzduchem chlazený motory.

Motorka koupena od Prima kluka

Aprilia SL 750 Shiver: Protože mě to nakonec stejně táhlo k Ducati.
Ducati Monster 696: Protože už jsem vlastnil 695,tak bych si moc nepomohl a navíc nemá letmák.
Ducati Monster 821: Jsou ještě relativně drahé a je to vodník,takže spousta hadic.
Ducati Monster 1100 EVO: Na svůj rok výroby moc drahé.
Ducati Monster 1200: Prostě na ni nemám.

První dojmy - Na motorkách s Borgo Panigale máme bohaté zkušenosti,hlavně bratr který jich měl nebo má 6.První dojem byl ,že oproti starémo Monsteru ,který měl delší nádrž v 796 sedíte více vpředu a je to daleko lepší.

Motorku bych doporučil pro - Prostě pro milovníky Italskejch naháčů.

Doplňky na motorce - ne

Tak co bych tak napsal,motor prostě parádně táhne odspodu ,60kw nikoho do kolen nepoloží,ale pro mě to jede dost.Oproti Monstru 695 to jede lépe.Ale největší překvapení je zvuk sériovejch koncovek výfuku,to prostě nechápu, jak si někdo může dát za x tisíc ladáky,když tohle v sérii zní tak božsky.Jinak brzdy parádní,mají už i ABS a podvozek je fantastickej,ale hlavně se na tyhle Italský příšery strašně krásně kouká,ten rám ty tvary a hlavně ten zadní letmák.No prostě jsem si udělal radost,jen mě mrzí že se letos už asi moc nepovozím.

elvis78
elvis78 napsal 10.10.19 v 14:16 10b.

paráda, slintám

800XCx
800XCx napsal 04.10.19 v 08:34 10b.

Vzducháč, letmák, červená, Monster jak má být

KrtekBazi
KrtekBazi napsal 04.10.19 v 02:31

Dík.

DejvGSR
DejvGSR napsal 03.10.19 v 18:13 10b.

Františku, pěkně modernizuješ. Hezká příšera.

mr.Hony
mr.Hony napsal 03.10.19 v 14:30 10b.

Aaaa tak koukam ze novej mazlik uz je doma . Uz se tesim na vyjizdku.