renocar_unor

Honda XRV 750 Africa Twin (1999)

Vlastník Tača
Vloženo 2.10.2019
Aktualizováno 5.10.2023

Vloženo: 03.03.2023, Uskutečněno: 03.03.2023, Zhlédnuto: 45x

Protože chladiče dostávají děsně nakydáno bordelu od předního kola, bláto hned vysychá a perfektně ucpává lamely, kamínky a klacky je zase dokonale deformují, jsou kryty chladiče nutností.
Protože jsem zachoval původní chladiče pro Afriku, nedělají se žádné aftermarketové kryty fungující na jiném principu než cedník. Ten chrání jen proti mechanickému poškození, ale výrobě pálených cihel se nevyhnete.
bylo pozdě přehodnotit plány a implementovat chladiče z nějaké krosky, takže se šlo na věc. Výroba proběhla klasickým způsobem model- forma- vakuová infuze.
Model je z dutinkového polypropylenu a extrudovaného polystyrenu, Kryty samotné z uhlíku a kevlaru ve čtyřech vrstvách.

• Přímaz řetězu

Když jezdíte s motorkou v bordelu, je řetěz mazanej a konzervovanej blátem, a čištěnej prachem. Podle toho taky vypadá. Orezlej, hnusnej, vrže a vydrží tak 10000km. Dát si tu práci s čištením po každém návratu má smy

Vloženo: 15.03.2024
    Uskutečněno: 15.03.2024
  • Ohlý kotouč

Už druhý ohlý kotouč za půl roku. První umřel na prasklý šroub třmenu, a byl neopravitelný. Druhý má ještě naději. Jel jsem po staré dřevařské cestě, kde někdo ve stopě v trávě zapomněl špalek. Trefil jsem ho levou noh

Typ: Oprava
    Vloženo: 19.02.2024
    Uskutečněno: 19.02.2024
  • Snímač teploty oleje

Přesunul jsem snímač teploty oleje hned za výstup z motoru. Měl jsem obavu, že jeho umístění v hliníkovém bloku výměníku ovlivňuje snímanou teplotu. Ovlivňovalo. No je to neustálý vývoj...

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.01.2024