Honda CRF 450X (2009)

Vloženo 2.10.2019
Aktualizováno 31.1.2021

Oprava prepákování

Vloženo: 14.04.2020, Uskutečněno: 14.04.2020, Zhlédnuto: 26x

Bylo-nebylo, zase mi vyrezlo prepáčko. Nějak mě už nebaví pořád měnit ložiska, stojí to ranec a je lepší být v sedle než za ponkem.
Tentokrát to stálo opravdu za to. Koukám, že kloub prepáčka dostal někde ránu. No tak to vezmeme celý od základu, a před výměnou ložisek a zkoušení už asi třetí,,voděodolné" vazelíny uvedeme věci díly do původního stavu.
Kloub je vyrobený zapustkovým kováním že slitiny hliníku. Při pokusu osazení pro gufero narovnat se vylámalo. Tak tedy o krok zpátky, nabrousit elektrodu a něžně navařit.
O obrábění se postaral kolega. Prej,,tři hodiny výroby přípravku a upínání, a deset minut obrábění".
Nalisovat ložiska, namazat(tentokrát je na řadě Mogul A00) a jdem to projet.

• Poslední servis

Tak jsem se rozhodl, že Xko půjde z domu. Letos se zase nesvezu. Rekonstrukce... Repas vidlice-olej+těsnění, motorový olej, převodový olej, ventilové vůle... rutina. A děsně jsem si to užil. I když je to takové smu

Vloženo: 17.05.2023
    Uskutečněno: 17.05.2023
  • Výměna ventilů, oprava závitu

Znáte ten pocit, když se blíží závod, a moto potřebuje rutinní servis? Pohoda, v podstatě radost. Za ten super pocit, že je stroj pripravenej, a že si ho udělaly vlastní ruce... Takže: výměna oleje, filtru, vyčištění

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.09.2021
    Uskutečněno: 20.09.2021
  • Trénink Říkov

Vyrazili jsme s kamaráde na celý víkend do Říkova. Super trať, automatické kropení, pravidelně rovnaná... Je tam spousta skoků, některé jsou nad moje možnosti. Holt jsem jen endurák, a desetimetrová lavice mě trošku d

Vloženo: 12.09.2021
    Uskutečněno: 04.09.2021