Honda XRV 750 Africa Twin (1997)

Vlastník Semiš
Vloženo 29.9.2019
Aktualizováno 2.7.2023

Honda XRV 750 Africa Twin, k tomu ,myslím, netřeba nic dodávat.Každý už se s ní minimálně jednou setkal...

Motorka koupena od soukromý prodejce

První dojmy - Na první dojem na mě působila velká a těžká,ale při usednutí a jízdě pocit velikosti a váhy zmiznul . Působí na mě takovým festovním dojmem, japončíci železem tehdá nešetřili : )

Motorku bych doporučil pro - pro všechny komu se líbí staré jednoduché,poctivé stroje

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti,voltmetr,12V zásuvka,progresivní pružiny,padáky,nosiče bočních kufrů,laděný výfuk Cobra,

Koupě Afriky byla víceméně náhoda.Sice jsem uvažoval příští rok na jaře o koupi něčeho jiného,ale naskytl se zajímavý inzerát na prodej Afriky coby kamenem dohodil od rodné hroudy,navíc se zajímavou cenou..Navíc mám dva přátele kteří sedlají Afriky,a ti mě trochu navnadili : D Ujeto jen pár km,přece jen už má něco za sebou,a nějaké mouchy má,ale zima se blíží : D
Sedlám Transalpa a tak trochu Afriku s ním srovnávám...vlastně Afrika vzešla z Transalpa. Sedlo je trochu méně pohodlné,spíš taková lavice,brzdy oproti TA slabší,na TA jsem brzdil jedním prstem na Africe musím za to trochu víc hňápnout, motor je užasný. Už na TA mi vyhovuje a na AT je posunut o level výš,sice není to trhač asfaltu,přece je to enduro,ale zvuk a projem je pro mě návykový : )
Ujeto jen pár km,takže moc hodnotit nemůžu

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 26.12.21 v 21:22 10b.

Dobrá mašina

Mann
Mann napsal 25.01.20 v 12:33 10b.

Při patřičné péči je to pořád pěkná, schopná a hlavně Nesmrtelná Teta

Kalin
Kalin napsal 01.10.19 v 21:00 10b.

Krásná motorka bude sloužit snad na věky věků!!

owenovic
owenovic napsal 30.09.19 v 20:24

Moc pěkná motorka .At ti dělá radost jako transalp

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.09.19 v 20:22 10b.