Kawasaki Vulcan S (EN 650) (2015)

Vlastník Miro_LM
Vloženo 28.9.2019
Aktualizováno 28.9.2019

Absolutna parada.. Nic lepsie som si ani nemohol asi kupit. Dizajn spracovanie jazdne vlastnosti uplna parada.

Motorka koupena od Tatramoto -Svit

První dojmy - Absolutne paradny stroj,,, mrsny.. obratny,, no parada.. Vzdy ma pritahoval vzhlad chopra ale nejak som si nevedel odviknut od sviznej jazdy. A tento skoro sa da povedat power cruiser mi toto vsetko splnil.. vyzera dobre jazdi dobre.

Miro_LM
Miro_LM napsal 13.01.20 v 20:11

Dakujem fery251 :) a tiez dakujem Pedro_87 ale pravdu povediac neviem co to su za svetla, lebo ja som to uz kupil tak ako to je na obr. ale podla mna (teda co som zistoval o doplnoch) to su original svetla od kawasaki. tu je odkaz https://www.kawasak...fXlFYXglYWA5GGwNFOyM ja ich mam samozrejme v ciernom prevedeni, ale nezarucujem tuto informaciu... Viem len ze 1. majitelka si davala len original diely na tuto moto. co mi potvrdil aj predajca.. tak vela stastia s vyberom ;)

Pedro_87
Pedro_87 napsal 13.01.20 v 10:34 10b.

Paráda Líbí se mi ty přídavná světla...sháním podobné. Mohu se zeptat na výrobce a typ?

fery251
fery251 napsal 28.09.19 v 19:22 10b.

Pěkná strojovna