renocar_unor

Kawasaki ZX-6R Ninja (2003)

Vlastník MarryK
Vloženo 25.9.2019
Aktualizováno 25.9.2019

Tak tohle už je o něčem jiném aneb. Moje první "dospělá" motorka.

První dojmy - Jedním slovem skvělá. Nenechala jsem se odradit lidmi, co řekli že je na mě příliš velká, silná, těžká atd. A jsem za to ráda, jet na ní je skvělý pocit.

Ninju sem si vybrala i přes protest okolí a nevypadá to, že bych rozhodnutí vzít ji, někdy měla litovat.
Samozřejmě sednout si z dváci na tohle, je obrovský rozdíl ?

Zatím jsem se stihla projet párkrát jen okolo komína (okruh do cca.50km od domu) a za chvilku už vyjížďku počasí ani nedovolí ale tahle motorka mi vážně sedla.

O pohodlí se tu člověk bavit úplně nemůže, je to supersport.. ale sedlo je pohodlné a do stupaček nejsou vibrace nijak hrozné. V zrcátkách mi teda přijde, že nic moc nevidím, dokud úplně nezalehnu ale to bude jen o zvyku.

Co bych o ní ještě tak řekla.. je prostě nádherná, živá a a doufám, že pár let u ní zůstanu. Až toho s ní najezdím o trochu víc, nějaké info doplním.

Ranger
Ranger napsal 02.10.19 v 15:34 10b.

výborná volba motorky :) v nízkých otáčkách je hodná a až ji začneš trochu víc vytáčet, tak teprve zjístíš, jakou máš dračici. Užij si s ní hezký podzim a na jaro to nepřeháněj příliš brzy s plným plynem ;)

B.rider
B.rider napsal 26.09.19 v 09:20 10b.

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 25.09.19 v 19:19 10b.

Myslím žes nemohla vybrat líp

Zelinář
Zelinář napsal 25.09.19 v 17:58 10b.

Na zacatek a za ty love dneska super