Moto Guzzi V7 Stone (2016)

Vlastník MarioV2
Vloženo 25.9.2019
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 17.09.2020, Uskutečněno: 03.08.2020, Stav tachometru: 11255 km, Zhlédnuto: 16x

Tak jsem se konečně na motorce dostal i někam jinam než do práce. Dobrá, ty zapomenuté dětské botičky by se daly poslat i poštou, ale... Cesta tam nic moc, samá uzavírka a ze třech jsem dopředu věděl jenom o dvou, takže trochu improvizace a napětí na cestě bylo. Ale trefil jsem. Z práce jsem chtěl po 105ce, ale byl zavřený most u Neveklova a překvapení se konalo i za Milevskem. Zavřený most v Miroticích už mne však nepřekvapil. Alespoň jsem si projel nakonec zajímavý úsek cestou zpátky. Cesta zpátky už byla lepší. Vzal jsem to do Votic po silnici 121 a to bylo príma. Ukazuje se, že jsem přeci jenom trochu větší hulvát než jsem si myslel, ale dá se na to koukat ze dvou stran. Zkrátka poser proužek na gumách se kterým jsem motorku koupil už je poloviční. Začínáme se přátelit a ta V7 má docela sportovního ducha, na ten retro vzhled. Jen ten podvozek občas méně příjemně překvapí. Na motoru je trochu znát, že by měl i na víc (i přes ty Herónovy hlavy a méně průtočné ventily), ale je prostě tak "komorně" nastaven. No nic, na jaře mu snad pomůžeme tím Mistralem. Letos už ne, bo Corona... I přesto, že jsem si trochu zablbnul, a v době psaní tohoto reportu už mám dotankováno (17.9.2020 jsem k veliké radosti matky mých dětí opět vyrazil do práce na motorce, ale tak příjemně teplé ráno...) čekalo mne po zápisu tankování velké překvapení. Spotřeba opět spadla! Dotankování bylo za 4,51L!!!

• STK

Tak to máme na další 4 roky v klidu. Žádný problém, jenom štítek pod kabelama na krku řízení se chvíli hledal. STK proběhla v Benešově, Dlouhé Pole. Počasí lehce na hraně, ale odpoledne už tam je menší provoz než ráno, t

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.09.2023
    Uskutečněno: 31.08.2023
  • Olejovy servis v polovině intervalu

Dnes proběhl malý servis v půlce intervalu. Olej, filtr oleje, vzduchový filtr. Akorát přemýšlím, jak povolovat filtr, respektive uvolnit víko olejového filtru. Oleje jsem do mašiny opět nalil trochu méně. Byť manuál zmi

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.05.2023
    Uskutečněno: 19.12.2022
  • Firemní moto grupa - znovuzrození

Krátká víkendová moto dovolená původně plánovaná v 5 lidech, ale nakonec jeli jenom dvě Guzzi. I počasí vyšlo a kromě jedné přeháňky, kterou jsme přečkali bez škod pod dálničním mostem luxusní projížďka Šumavou, Vysočino

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.06.2022