Suzuki DR-Z400S (2000)

Vloženo 24.9.2019
Aktualizováno 5.12.2019

Zadní destičky a baterie

Vloženo: 21.11.2020, Uskutečněno: 21.11.2020, Zhlédnuto: 36x

Nové zadní brzdové desky. Posledně jsem koupil organické, nečekal jsem že vzadu tak rychle sjedu, i na Banditu jsem to řešil, organické už nechci vidět
Nová baterie, zas stejná Exide, protože jsem moc utahoval jeden pól, který vždy po jízdě odpojuju. Tentokrát budu dávat pérovou podložku a budu si na to dávat pozor.
Na jaře jsem taky řešil slabší dobíjení když byly zaplé vyhřívané hefty (i vlastně bez nich se to moc nedostávalo přes 12,9V). Tak jsem prošel (snad) všechny konektory na motorce a prostříkal WDčkem (nejhůř na tom byly ty u baterie) a už jsem aspoň na 13.6V, co jsem zkoušel na trochu vytočený volnoběh...pak otestuju za jízdy, musím si i namontovat voltmetr, ať přesně vím za jízdy. Když to bude dobré tak i USB nabíječku. Nicméně přece jen alternátor umí jen 200W a to až ve vyšších otáčkách.
EDIT: Tak hefty už fungují dobře i v nízkých otáčkách

21.11. Dneska mě překvapilo jaký byl studený vzduch. Před garáží zmrzlé kaluže v poledne to už naznačovaly. Raději jsem při projížďce vynechal silnice přes kopce, ale mimo silnice jsem se neomezoval. Ale i tam jsem viděl zmrzlou trávu a pár kaluží. Čekal bych takové teploty spíš v prosinci.

• Spojka

Nové lamely, plechy, pružiny, NHC sada. Broušení vnějšího koše, měl asi půl mm hluboké otlačeniny. Příště už budu muset kupovat nový koš :-( Vnitřní koš vypadá přijatelně. Trochu mi hůř vypínala spojka tak jsem udělal m

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.11.2020
    Uskutečněno: 08.11.2020
  • Nová přední pneu

Opět Michelin Tracker. Velmi dobře se osvědčil jak na silnici tak v terénu za všech podmínek. Najel jsem na něm 7 tisíc km a furt v použitelném stavu, ale už to v blátě nebylo ono. Zajímavé je, že prostřední špunty se an

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.08.2020
    Uskutečněno: 29.08.2020
  • Chro Chro

Dva čuníci. Je to v Holešově. Jinak dnes jsem po jízdě zjistil, že mám zlomený zadní blinkr, zřejmě už načaté z dřívějších pádů, a vypadalo to už taky lepené. Kromě toho byla dost zrezlá patice a jeden drát měl špatný

Vloženo: 22.08.2020
    Uskutečněno: 22.08.2020