Yamaha FZ1 Fazer (2008)

Vlastník Gargi32
Vloženo 23.9.2019
Aktualizováno 23.9.2019

Vysněný stroj, spolehlivý, výkonný, ovladatelný a designove moc hezký.

První dojmy - Mezi roky 2006 - 2011 nejsilnější japonský naháč. Byla to jasná volba. 1 , 2 , 3 plynem na záda neumí ledajaká mašina. Tohle má koule, od 8 tis jede jako děvka na kokainu. Fakt povedenej bike. A ani na okruhu se neztratí, jediný mínus jsou níž stupačky, ale dá se řešit. Buď půlku stupačky obrousit o asfalt, nebo koupí přepákování. Dále jsem ještě opravoval hlavní stojan, protože o něj občas škrtal řetěz i přesto, že byl doplý jak má být. Dále jsem řešil jen spotřebn? materiál. Ale holka dostává péči, od jara 2018 už jsem do servisu dal cca 70 tisíc a to vše kvůli prevenci. Olej měním 2x za rok při průměrném nájezdu cca 10tis/rok Spotřeba okolo 7l v klidu a jinak okolo 9-10L Nutno dodat, že motorka nemá origo převod. Vzadu o zub víc a vpředu o zub méně, lehce jaem vykastroval maximalku, ale ten zátah je teď mnohem lepší a člověk tolik nedusí dvojku třeba na kruháči. ;) Psáno: 23.9. 2019

Motorku bych doporučil pro - Pro velký vyježděný kluky co nemaj mezi ušima nasráno. :D

Zatím žádné další dojmy, motorka umí maximálku 290kmh z mírného kopce dle tacho. GPS dle mého ukáže cca 280kmh
Po zpřevodování již ukazatel rychlosti neukazuje tak přesné. Předpokládám, že teď moto jede tachometrových 270kmh což je daleko zábavnější, stejně se i na okruhu v Brně držíte rychlosfi max do 250kmh
V provozu max 200
Ovšem s plynem ze zatáček opatrně. Už 2x jsem dostal pěknýho hasana a to jedenkrá i na okruhu se sportovní pneu Battlax S21. Tudíž přidávat s citem, dle úhlu náklonu.
Další dojmy připíšu až odjezďím víc jak 17 000km které mám na moto najeto akruálně.

Psáno 23.9.2019

PYTEL1
PYTEL1 napsal 24.09.19 v 12:01 10b.