Moto Guzzi V85 TT (2019)

Vlastník Vaznoch
Vloženo 23.9.2019
Aktualizováno 14.7.2020

MG V85TT na dlouhodobý test

Motorka koupena od FIRMA:Moto Guzzi CZ - První kozí (Sušice - Neuvěřitelně příjemná parta lidi

První dojmy - Relativně silný a točivý motor, výborně ovladatelná, komfortní posez a podvozek

Motorku bych doporučil pro - Kdo hledá lehce ovladatelnou a univerzální Moto s klasickým vzhledem

Doplňky na motorce - na Moto mám vyšší plexi, funguje výborně; dále originál padáky a hlavní stojan.

Zatím zajizdim, najeto asi 800 km, spojka si sedá... Jak jsem již napsal, tak moto je výborně ovladatelná. Motor mi na svůj objem přijde silný a navíc točivý. Podvozek zatím tovární nastavení a spokojenost s tím jak funguje. Multifunkční displej je dobre čitelný, jako slabinu zatím vidím ukazatel zařazené rychlosti, který má malé zpoždění v zobrazení zařazené rychlosti:) Moto jsem si vybral jako nástupce své 1150GS a jsem spokojeny?
Tak taky přidávám trochu toho “moudra”? po par tisících km... Za mě super ten standardní podvozek a jízdní vlastnosti. Rovněž brzdy jsou výborný.
Přední plexi hezky kryje tělo při dešti. Na druhou stranu i ta vyšší verze generuje turbulence přímo do helmy... budu řešit deflektorem. Motor je proste 850 dvouvalec, je to všechno jen ne závodník? já osobně jezdím sám, takže jsem spokojený s výkonem. Vypada to, ze bude trochu žrát olej, což mi asi vadí víc...Jo a uz si pomalu začínám zvykat na italskou prevodovku? Teď jsem nechal v PrvniKozi namontovat celou sadu od Mistralu, takže KAT je OUT a je to znát... kromě zvuku lepší kroutak. Kulatá zrcátka jsou snad povinnost a rovněž vyhřívané rukojeti?, na které jsem zvyklý z mého Bmw. Originál sedlo mi moc nevyhovuje, mám 179cm a když jedu dal, tak už mi vadí, jak mám skrčené nohy. Budu zkoušet to vyšší sedlo od Guzzi, tak snad to pomůže.

Drpa
Drpa napsal 18.08.20 v 11:05 10b.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 15.07.20 v 07:07 10b.

kuzmič
kuzmič napsal 13.10.19 v 21:29 10b.

Jasně že za deset...

kuzmič
kuzmič napsal 13.10.19 v 21:28

Uvažoval jsem o nástupci mojí Moto Guzzi...
Jedině zase Moto Guzzi...!!!

Milan1963
Milan1963 napsal 30.09.19 v 16:48 10b.

Hezká motorka, přeju samé příjemné kilometry. Uvažuju o ní taky...

renocar_prosinec
Objednat reklamu