Honda CBF 125 (2014)

Vlastník Ranger
Vloženo 21.9.2019
Aktualizováno 4.1.2020

Lehká malá motorka, ideální na naučení a nebo jako nejlevnější dopravní prostředek na dojíždění :) spotřeba 2-3 litry a přitom to jede i 120, takže občas je možné střihnout i nějakého šneka :)

První dojmy - docela příjemný zvuk motoru, lehce bublá, neobtěžující vibrace, ale přitom to trochu i jede, což mě mile překvapilo :) Řazení je přesné, jde zlehka, brzdy silné, přední kotoučovka obzvlášť.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, nebo jako popojíždědlo :)

Podvozek je měkký, úměrný rychlostem, kterou se tento stroječek pohybuje, řekl bych že ideální na rozbité cesty a polňačky, motor táhne docela pěkně i v nízkých otáčkách, jen ta spotřeba :/ udávaná 1,8 a zatím mám teda 3,9 :D navíc je zajímavé, že jsem dojel na benzinku a natankoval o litr víc, než je udávaná kapacita nádrže a to mi přitom ještě ani nesvítila rezerva :/ no zajívamé...Jinak motorka je to hodná, motor příjemný, sedí se na tom pohodlně, prostě taková nenáročná motorka, kterou teď máme jako takové přibližovadlo. Motorka bude asi trochu odlišná, než většina CBF 125, protože má pár dílů trochu odlišných :)

Targus
Targus napsal 28.09.19 v 00:13 10b.

Dávám deset za umění tu šikmookou mrchu poskládat zpátky bez ztráty jediné kostičky. A vůbec nevadí, že to není Lego.