Indian Scout (2018)

Vlastník tirreus
Vloženo 18.9.2019
Aktualizováno 18.9.2019

Absolutní spokojenost! Pohodová, silná, elegantní...

Motorka koupena od Auer Gruppe, Stockach, Germany - Velmi dobrá zkušenost při domluvě a prodeji. Mají krásný výběr a skvělý personál.
Velmi špatná zkušenost při vracení DPH. Nikdy nesouhlaste s tím, že vám DPH prodejce po zaplacení daně vČR vrátí, kupte pouze za podmínky, že zaplatíte pouze cenu bez DPH.

Kawasaki Vulcan S (EN 650): Hrozně cuká v nízkých otáčkách, moc hřeje do sedla.
Harley Davidson FXSB Softail Breakout: Moc těžká, špatná kvalita, stará technologie motoru, kromě tohohle se mi obecně Harleye moc nelíbí a nemám k jejich kvalitě důvěru.
BMW R nineT Scrambler: Těžko ovladatelná, hodně hlučná.
Indian Scout Sixty: Jede skvěle, krásně tichá a moderní motor, ale prodejce mě nakonec přesvědčil na větší objem a jsem mu dodnes neskonale vděčný :)
Indian Scout Bobber: Moc tvrdá, nahrbený posed. Design sice úžasný, ale to martyrium by za to nestálo, klasický Scout je ve všem lepší.

První dojmy - Je to úžasný cruiser, naprosto mi vyhovuje svým ležérním stylem, i možností za to kdykoli pořádně vzít. Kvalita zpracování prvotřídní, moderní motor a nádherný design a barva. Je to motorka, která mi okamžitě padla jako by byla na mě ušitá... Vyzkoušel jsem před tím hodně motorek různých výrobců a různých stylů, ale Indian Scout byl od prvního okamžiku prostě nejpříjemnější motorka, na které jsem kdy jel, a platí to dosud :) Nemohl jsem si vybrat líp :) Ale jasný, všechny motorky na světě jsem nevyzkoušel, takže kdo ví... ;)

Motorku bych doporučil pro - Úplně všem! :) Potěší kohokoli, pro koho kombinace slov "malý", "lehký" a "cruiser" rezonuje s jeho vnitřním nastavením :)

Doplňky na motorce - Prodloužené sedlo a prodloužené stupačky - perfektní!
Opěrka řidiče - dokonalé!
Brašny - krásně vypadají, ale bohužel se nedají zamykat, to by chtělo zlepšit!
Opěrka spolujezdce - téměř nutnost, pokud opravdu s někým chcete jezdit, ale pro dva to moc není... ;)

Indian Scout mě dostal přirozenou pozicí jezdce, tlumeným zvukem, silou motoru, dokonalým zpracováním a elegantním designem.
Jede nádherně, jízda je pohodová, ale umí si i dost zaburácet a potáhnout, když mu chcete naložit. Jasně, jako můj bývalej Ducati Monster 821 netáhne, a jasně, jede max "jenom" 190 km/h místo 225 km/h na Ducatce, ale o to na téhle motorce vůbec nejde. Užíváte si jízdu v pohodlném sedle s nohama dopředu a kocháte se každou zatáčkou. A nebojte se, klopí to taky slušně, když se vám zachce, pravidelně škrábu asfalt stupačkou nalevo a bůhvíčím napravo, tím, co je asfaltu blíž než ta stupačka :) Subjektivně zatáčky projíždím dokonce rychleji než na tom Monstru, je to asi dáno nižším posedem, takže silnice Vám před očima ubíhá rychleji při stejné rychlosti. Objektivně to samozřejmě bude pomalejší, ale o to fakt vůbec nejde :)
Jsem s ním maximálně spokojený. Pokud bych si měl něco přát, pak snad jen vylepšit elektroniku, přidat nějaké ty moderní asistenty, abych se míň bál v zatáčkách na mokru a na tom štěrku, co sypou idioti z náklaďáků snad v každé prudší zatáčce... ;) A to je fakt jediný, co bych na té motorce zlepšil, trošku lepší ABS do zatáček, traction control, a nebylo by už co zlepšovat.
Jsem se Scoutem po 3500 Km po jedné sezoně moc spokojený! :) Děkuji Indiane :)

jassiak
jassiak napsal 28.01.20 v 14:37 10b.

filip146
filip146 napsal 10.10.19 v 23:41 10b.

nejde jinak...

CingisP
CingisP napsal 25.09.19 v 20:38 10b.

Nádhera, ta prostě nemá chybu...

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 20.09.19 v 14:53 10b.

super stroj (jdu od nich do většího) .
Tak užívej a blázni .

TF88
TF88 napsal 19.09.19 v 18:03 10b.

pěkněj...