Honda NC 750X (2016)

Vlastník Daggy1
Vloženo 16.9.2019
Aktualizováno 16.9.2019

Moje červená kráska….moje láska

Motorka koupena od jiný prodejce

První dojmy - Byla to láska na první pohled, padla mi nejen do oka, ale i do ruky :-). Jezdím pomaleji a kochám se...ale to mi vyhovuje...zatím :-). Jsem s ní maximálně spokojená :)

Motorku bych doporučil pro - Díky automatické převodovce, lehké ovladatelnosti a nižšímu výkonu doporučuji všem ženám :-)

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, padáky, kufry

Zatím maximální spokojenost...uvažuji o přešití sedla, při delší jízdě ...nad 300km už je nepohodlná.

Na cestování je ideální

Padlo1976
Padlo1976 napsal 05.07.20 v 20:13

Diky za zpravu, mam stejnou jako Ty ... tzn. tu prvni generaci co vyrabeli 2014 az 2015 ... Tu moji vyrobili 2015 v Japonsku Je uzasna, nemam potrebu si honit ego na silnici ... chci se kochat a neotravovat se s razenim

Daggy1
Daggy1 napsal 30.06.20 v 22:03

Ahoj Michale,

tak jsem se dívala do komentáře a je vyrobena v srpnu 2015 :-ú, ani nevím že v tom je takový rozdíl :) Ty máš jakou?
Dáša

Padlo1976
Padlo1976 napsal 30.06.20 v 15:33 9b.

Ahoj Daggy1, chtěl jsem se zeptat na jednu věc ohledně tvojí motorky Honda NC 750X DCT. Mám jí doma jsem naprosto spokojen, takže můj dotaz je pouze kosmetický Do roku 2015 se dělaly "kulatý" výfuky, černobílá přístrojovka a k dispozici byly pouze dva jízdní režimy S a D. Od roku 2016 se dělají výfuky "hranaté", přístrojovka je barená a přibyly řežimy S1, S2, S3. Tvůj stroj je tedy vyroben v roce 2016 ? nebo to je jenom datum první registrace ? Děkuji za odpověd. Michal

Daggy1
Daggy1 napsal 18.03.20 v 21:11

Děkuji, jsem s ní maximálně spokojená...je to opravdu motorka pro pohodlnou jízdu i delší cesty :).
Tak až pojedete na Vy...dejte vědět...teda až ta čínská potvora ustoupí...
Těšila jsme se na sezónu jak malá holka...v zimě jsem si nezalyžovala a teď jsou i motoakce v ohrožení . Kolama dolů a ať můžeme brzy zase společně vyrazit

ivano
ivano napsal 18.03.20 v 20:56 10b.

Reaguji asi pozdě...ale přece . Myslím za mě, že jsi s ní udělala dobře. Měl jsem 750X od nova a až na prvogumy prvních 3500km a zadní šla do kytek...byla super a bez závady. Za 6 let jsem najel přes 30tis. Za ty roky jen dvě sady gum a to ještě z prevence a z mého dobrého pocitu, - jedna řetězovka a přední desky - jinak nic. A od loňska už dělá snad radost novému majiteli. A víš co??? I když mám teď jinou, pohodlnější pro jízdu ve dvou...tak se mi stýýýýská, to mi věř a možnáááá... . Přeji jen jizdy kolama dolůůůůů a hlavně šťastné dolety. A na Vy jezdím často, tak klidně můžem dát někde, třeba na pumpě scuka s kávou