Kawasaki Ninja 250R (2012)

Vlastník Ranger
Vloženo 16.9.2019
Aktualizováno 23.8.2020

Krásná, lehká, obratná, ideální na začátek pro přítelkyni :)

První dojmy - Nádherná malá motorka ve vynikajícím stavu, bez škrábance a s málo kilometry, prostě ideální kousek o rozumného člověka, který s ní jezdil jen občas a netočil ji do bezvědomí :)

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky a klidnější jezdce, kteří si chtějí užít příjemné cestování, občas někoho předjet, aby měli volný výhled, ale hlavně si užívat tu radost z jízdy :)

I když je to 250, vypadá docela dospěle, je to krásná motorka s pohodlným posedem, příjemnou ovladatelností, a celkově dobrou technikou. Začínal jsem kdysi právě na 250 KLX, ale to byl jednoválec. Od té doby mám spojený tento objem s ideálními parametry pro začínání s velkou motorkou, která už má i nějakou tu perspektivu k předjíždění a cestování. Toto je dvouválec a tak i vibrace jsou menší, výkon větší, líp to drží na cestě a pohodlněji se na tom sedí, co víc si přát. Motorku sjem vybral pro přítelkyni na přechod po dvou sezónách odježděných na skůtru, aby mohla postoupit dál a poznala tu radost ze zvuku vytáčejícího se motoru, ale i vyšší tempo a možnost občas někoho předjet a nenechat se otravovat neustále dotěrnými řidiči, kteří se prostě na skůtristy lepí a přitom je nejsou schopní předjet...

22.8.2020 motorka s těžkým srdcem prodána. Rozešel jsem se s přítelkyní a pro malou ninju jsem již neměl využití. Bude dělat další radost jiné začínající slečně.

Petr163
Petr163 napsal 08.10.19 v 19:29 10b.

Holky obě jste hezké, tak samosřejmě palec na horu a ad to jezdí a bez poruch

Ranger
Ranger napsal 16.09.19 v 11:33

Děkujeme :) a taky přejeme spoustu šťastných km :)
Já hlavně doufám, že se bude dobře jezdit přítelkyni, protože ani na skůtru mě už nechce vozit, když vyzkoušela, jak je to krásné ovladatelné v jednom :) a o to šlo...abych se i já projel po lehku a ona teď taky, když ji to tolik chytlo :)

jiřus69
jiřus69 napsal 16.09.19 v 11:24 10b.

Je to kráska.
Tedy obě
Tak ať se vám všem třem dobře jezdí